Mégse

Több, mint 1500-an indultak a legkisebbek magyar bajnokságán

Az utánpótlás legfiatalabbjai számára is lezajlott hétvégén az idei Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság Kolonics György Emlékverseny. Szegeden az U10-U14-es korosztály legjobbjai versenyeztek szombaton és vasárnap. Utóbbi napon nem kevesebb, mint 66 döntőt rendeztek. Az éremtáblázatot az MVM Szeged VE nyerte! Jöjjenek a vasárnapi eredmények!

Hír

PC-4 Vegyes U10-U11 500 méter

  1. MVM Szeged VE (Juhász-Csordás Krisztián, Kása Alíz Ágnes, Laczi Máté, Mágori Hunor) 2:30.922
  2. MVM Szeged VE (Magony Ádám, Horváth Zalán, Bereznai Ákos Imre, Kéri Anna Réka) 2:31.018
  3. Nagymarosi Sportegyesület, KSI SE (Solti Gergő, Várnagy Viktor, Grécs Arnold, Kilic Krisztián) 2:31.394

 

K-4 Férfi U13-U14 2000 méter

  1. Szolnoki Sportcentrum (Nagy Zsombor, Ézsiás Zsombor Zsolt, Till Máté, Lánczi Zaránd János) 6:59.620
  2. Építők Margitszigeti DKC (Bőhm Fülöp, Polányi Lóránt, Csutak Botond, Fehér András) 7:03.764
  3. MVM Szeged VE (Balog Áron, Deme Zalán, Maróthy Huba, Szabadkai Ferenc Bence) 7:06.142

 

MK-4 Férfi U13 2000 méter

  1. KSI SE (Dobány Dénes, Sándor Áron, Pethő Kristóf, Tamás Zalán) 7:23.379
  2. UTE (Sindel Benedek, Hazlach Szilárd, Ornódi Márk, Szűcs Attila) 7:28.633
  3. MVM Szeged VE (Szabolcski Barnabás, Guiot Jean-Michel Simon, Ivácson Szilárd, Juhász Ádám) 7:32.997

 

K-2 Férfi U14 2000 méter

  1. Bukta Bendegúz, Lőrinczi-Csákvári Brúnó (Kis-Duna SE) 7:20.417
  2. Meinhardt Vince István, Garzó Gergely (MULTI Vízisport SE) 7:22.447
  3. Kárpáti Csanád, Borda Huba ( UTE) 7:30.941

 

K-1 Férfi U14 2000 méter

  1. Aczél Márton Ádám (Tiszaújvárosi KKSE) 8:05.282
  2. Herk László (MTK) 8:06.238
  3. Budai Kevin (Szolnoki Sportcentrum) 8:07.052

 

C-1 Férfi U14 2000 méter

  1. Méri Marcell (Szabó Attila Kenu Akadémia) 9:05.799
  2. Kirchner István (Szabó Attila Kenu Akadémia) 9:07.923
  3. Péter Zsolt Zsombor (Graboplast Győri VSE) 9:09.721

 

MK-4 Férfi U10-U11 1000 méter

  1. Gödi Sportegyesület (Kovács Bozsidár, Berencsi Boldizsár, Szabó Balázs Zétény, Slezsák Tamás) 4:11.600
  2. Lágymányosi Spari Vízisport (Kántor Vince Benedek, Bakk Márton Bátony, Pál Bálint, Sári Zalán) 4:13.732
  3. Graboplast Győri VSE (Neszmélyi Gergely, Tamasics Noel Gábor, Kiss Barnabás, Szerencsés-Fekete Ákos) 4:23.908

 

MK-4 Férfi U10-U11 1000 méter

  1. KSI SE (Sommer Áron, Elek Dávid, Makovsky Nándor, Darányi Zalán) 4:11.551
  2. Vitalitás Sportegyesület (Antalicz Hunor, Korbely Krisztián, Cseri Áron, Ódor Benedek) 4:19.413
  3. Algyői VSE (Mezei Olivér, Hegedűs Hugó, Laczi Zalán, Lippai Péter) 4:28.483

 

C-2 Férfi U13-U14 2000 méter

  1. Gyenei Botond Benjámin, Maricza Görgy (Lágymányosi Spari Vízisport) 8:35.994
  2. Buday Bulcsú, Bányai Donát (UTE) 8:53.292
  3. Gombás Vendel, Gyurós Arnold (Graboplast Győri VSE) 8:55.780

 

C-1 Férfi U13 2000 méter

  1. Buza Dávid (Diósgyőri Kajak-Kenu SC) 9:10.000
  2. Molnár Ádám István (MVM Szeged VE) 9:14.826
  3. Molnár Lukács Ivo (MVM Szeged VE) 9:25.260

 

K-1 Férfi U13 2000 méter

  1. Mózes András (Lágymányosi Spari Vízisport) 8:17.609
  2. Velencei Boldizsár (Kajak-Kenu Club Szarvas) 8:19.419
  3. Csonki Sándor (Kajak-Kenu Club Szarvas) 8:20.759

 

MK-4 Férfi U10-U11 1000 méter

  1. Lágymányosi Spari Vízisport (Bauer Ákos, Pintér Benett Gábor, Mező Dávid, Osgyányi Fülöp) 4:17.843
  2. Nagymarosi Sportegyesület (Burgermeister Bence, Döbrössy Tamás, Kis Lukács Pál, Rimely Ders Ádám) 4:30.461
  3. Pécsi Kajak-Kenu Club (Kiss-Szabó Ádám, Csizmár Krisztián Nátán, Sallai Bálint Márk, Gergely Ábris) 4:32.313

 

MK-4 Férfi U10-U11 1000 méter

  1. UTE (Storcz Zaránd, Szűcs Áron, Horváth Milán, Fosztó Boldizsár) 4:10.467
  2. Békési Kajak-Kenu Club (Balikó Donát, Csökmei Áron, Hajnal László Gergő, Farkas Nándor) 4:21.271
  3. Dunafüredi Vízisport Klub (Józsa Mátyás, Szépfalvi Levente, Tehenics Lóránt, Czeilinger Nikandrosz) 4:22.169

 

K-4 Női U13-U14 2000 méter

  1. MVM Szeged VE (Bokányi Nóra, Retek Viktória, Szalai Kata Tamara, Gábor Alíz) 7:42.659
  2. DKSE Dunaújváros ( Furtai Viktória, Szilasi Tímea, Mohács Karolina, Kovács Boglárka) 7:57.819
  3. Budapesti Honvéd SE (Tamás Boglárka, Németh Zsófia, Botzheim Liza, Márkus Boglárka Beatrix) 8:01.151

 

K-2 Női U14 2000 méter

  1. Hofer Bianka Vivien, Szabó-Csalló Nadin (MTK) 7:57.808
  2. Moór Mirtill, Nyíri Bernadett (Graboplast Győri VSE) 7:57.856
  3. Hermeci Luca, Győri Dorka (DVTK SE) 8:18.068

 

K-1 Női U14 2000 méter

  1. Acélos Hanna Glória (Szekszárdi Kajak-Kenu SE) 8:29.246
  2. Czibula Rebeka (KSI SE) 8:31.164
  3. Gábor Tímea (Tatai Hódy Sportegyesület) 8:32.036

 

MK-4 Női U13 2000 méter

  1. Körös Kajak SE (Kabai Rebeka Léna, Gyarmati Réka, Gubucz Liliána, Mészáros Nelli) 8:28.226
  2. KKNKKA (Szabó Tamara, Kovács Lili, Novák Anna Nikoletta, Ónodi Lili) 8:45.412

 

MK-4 Vegyes U10-U11 1000 méter

  1. Budapesti Honvéd SE (Sziegl Krisztián, Márkus Benjámin Dávid, Németh Panni, Gegesi-Kis Borbála) 4:10.240
  2. Tatai Hódy Sportegyesület (Bocskay Panni, Farkas Nóra, Brázik Zsombor Noel, Haltrich Hunor) 4:10.236
  3. KSI SE (Csurilla Kiara, Tóth Kornél, Kövecs Réka, Várnagy Ádám) 4:25.006

 

MK-4 Vegyes U10-U11 1000 méter

  1. MVM Szeged VE (Ágh Nedda, Molnár Lily, Pálka Ádám, Varga Ákos) 4:14.710
  2. DKSE Dunaújváros (Bebők Kitti, Fodor Imre, Molnár Linda, Kovács Milán Norbert) 4:19.134
  3. Kis-Duna SE (Csikós András, Balla Vencel, Varga Viktória, Török-Ilyés Kincső) 4:23.354

 

MK-4 Vegyes U10-U11 1000 méter

  1. KSI SE (Kovács Gábor, Nagy Elina, Csipai Csongor, Vég Emese) 4:08.073
  2. Szekszárdi Kajak-Kenu SE (Kercsmár Emma Lujza, Mészáros Bere, Rohn Panka, Sáfrány Botond) 4:08.137
  3. Tatai Hódy Sportegyesület (Bublovics Barbara, Szalai Kíra, Torma Bulcsú, Wojejvodics Bence) 4:26.903

 

K-2 Férfi U13 2000 méter

  1. Andók Bence, Makovsky László (KSI SE) 7:38.810
  2. Kruj Benedek, Uram Kristóf (Vitalitás Sportegyesület) 7:39.854
  3. Neuvirth Tamás, Pónya Tamás (Tatai Hódy Sportegyesület) 7:51.870

 

K-1 Férfi U13-U14 2000 MÉTER

  1. Petz Vilmos (KSI SE) 8:30.223
  2. Nyíri Levente (Gödi Sportegyesület) 8:33.765
  3. Bubik Levente Bátor (INTER-ÉPFU AVSE) 8:57.107

 

C-1 Férfi U13-U14 2000 méter

  1. Kutasi Árpád (Merkapt-Mekler László SE) 9:43.799
  2. Ihász Bálint (Dunaföldvári Kajak-Kenu SE) 10:01.013
  3. Borbély Dávid (Dunaföldvári Kajak-Kenu SE) 10:15.715

 

C-1 Női U13-U14 2000 méter

  1. Bordea Paula (CSKKE) 11:26.995
  2. Konkoly Anna Marietta (CSKKE) 12:34.777

 

PC-4 Vegyes U10-U11 500 méter

  1. Szentendrei Kajak-Kenu SE (Asztalos Botond, Kismődi Ottó, Szabados Gáspár, Szeverényi Zsigmond) 02:29.720
  2. MVM Szeged VE (Mamedov Bence, Kéri Áron Kolos, Zsólyomi Szonja, Kovács Zsombor) 2:32.932
  3. MVM Szeged VE (Dandridge Nina, Kis Boróka, Túri Anna, Boldizsár Patrik Dorián) 2:35.584

 

K-2 női U13 2000 méter

  1. Bebők Lara, Harnos Hanna Amina (DKSE Dunaújváros) 8:00.955
  2. Szendrői Borbála Eszter, Lengyel Lili Nelli (Lágymányosi Spari Vízisport) 8:03.121
  3. Hatvani Réka, Domoszlai Éva (Tiszaújvárosi KKSE) 8:13.879

 

K-1 Női U13 2000 méter

  1. Jámbor Lotti (Szekszárdi Kajak-Kenu SE) 8:39.338
  2. Katona Réka Sára (DKSE Dunaújváros) 8:40.358
  3. Börcsök Csenge Anna (MTK) 8:40.780

 

MK-1 Női U13 2000 méter

  1. Arató Sára (Budapesti Honvéd SE) 9:44.063
  2. Rózsa Julianna (Gödi Sportegyesület) 9:44.225
  3. Kardos Orsolya (Nagymarosi Sportegyesület) 9:49.435

 

PC-4 Vegyes U12 500 méter

  1. Graboplast Győri VSE (Kolozsvári György, Sátor Kolos Lénárd, Hoffer Áron, Herk Bence Ádám) 2:24.503
  2. UTE, CSKKE, Merkapt-Mekler László SE (Kaltenecker Ákos, Fodor Zsófia Nikoletta, Fürdős Enikő, Győre Lotti) 2:25.555
  3. MVM Szeged VE (Csadon Iringó Maja, Nagy Noel, Pálinkás Péter, Tóth Konrád Vilmos) 2:25.601

 

PC-4 Vegyes U12 500 méter

  1. MVM Szeged VE, TVK (Molnár Csoma, Kaszás Tamás, Trencsényi Anna, Marenec-Dózsa Zétény) 2:12.372
  2. Szentendrei Kajak-Kenu SE, Merkapt-Mekler László SE (Faragó-Tóth Vince, Polgár Blanka Csepke, Richtárik Konrád Zsolt, Bóna Zalán) 2:16.198
  3. Atomerőmű SE (Rózsa Bence, Babarik Levente György, Galó Árpád, Kirschner Dávid) 2:16.402

 

MK-4 Női U10-U11 1000 méter

  1. City-Gas Tiszafüred SE (Nagy Dorka, Virág Ninetta, Kulcsár Tündér Réka, Kiss Flóra) 4:24.692
  2. Plastex Kanizsa KKK (Rigó Vivien, Strazsek Panna, Varga Boglárka, Demény Dóra) 4:27.938
  3. Vitalitás Sportegyesület (Balla Boglárka, Mizser Anna Sára, Vrbovszki Liza, Szádóczki Emma) 4:29.894

 

C-2 Női U13-U14 2000 méter

  1. Ördögh Flóra, Zs. Somló Zsuzsanna (MVM Szeged VE) 9:19.360
  2. Fekete Nóra, Számfira Lili (Tiszaújvárosi KKSE, MVM Szeged VE) 9:28.228
  3. Tarácsky Laura Tamara, Kirs Alma (MTK, CSKKE) 9:38.640

 

PC-2 Férfi U13 2000 méter

  1. Istók Törtel, Rudolf Árpád István (Szentendrei Kajak-Kenu SE) 10:24.102
  2. Suta Róbert Koppány, Braun Ádám (Rácalmás Sportegyesület) 10:28.770
  3. Futó Máté, Nikl Olivér (Dunaföldvári Kajak-Kenu SE) 10:48.978

 

MK-1 Férfi U13 2000 méter

  1. Székely Botond (BKV Előre SC) 9:34.295
  2. Sütő Áron (KSI SE) 9:35.509
  3. Farkas Fülöp (Lágymányosi Spari Vízisport) 9:36.231

 

C-1 női U13-U14 2000 méter

  1. Vágovics Eszter (UTE) 10:05.090
  2. Hoffer Eszter (Graboplast Győri VSE) 10:09.196
  3. Orosházi Jázmin (TVK) 10:27.220

 

K-1 Női U13-U14 2000 méter

  1. Farkas Lara (Körös Kajak SE) 9:49.293
  2. Varasdy Lilla (KSI SE) 10:02.603
  3. Kátai Kinga Eliza (UTE) 10:27.513

 

PC-2 Női U13 2000 méter

  1. Barna Sára, Bába Fanni (MVM Szeged VE) 11:30.026
  2. Gazdag Rebeka, Juhász Bianka (Graboplast Győri VSE) 11:38.000
  3. Fekete Lili, Huszár Dóra (Szabó Attila Kenu Akadémia) 11:43.624

 

MK-4 Férfi U13 1000 méter

  1. KSI SE (Dobány Dénes, Sándor Áron, Pethő Kristóf, Tamás Zalán) 3:37.247
  2. MVM Szeged VE (Juhász Ádám, Guiot Jean-Michel Simon, Ivácson Szilárd, Szabolcski Barnabás) 3:39.603
  3. Vitalitás Sportegyesület ( Kenyeres Donát, Kruj Benedek, Ódor Barnabás, Uram Kristóf) 3:45.719

 

MK-4 Férfi U13 1000 méter

  1. BKV Előre SC (Farkas Csaba, Bakró Levente, Burai Artúr, Székely Botond) 3:46.138
  2. Lágymányosi Spari Vízisport (Tóth Zalán, Hollósi Milán, Jánosi Dávid, Lőrincz Petúr) 3:47.590
  3. DKSE Dunaújváros (Éberhardt Martin, Árva Csanád, Dalmi András Dániel, Kóré Levente) 3:50.362

 

MK-4 Férfi U13 1000 méter

  1. Naturland Mosonmagyaróvári VSE (Volter László Vajk, Bella Viktor András, Bán Regő, Kóródi Mátyás) 3:41.196
  2. KSI SE (Sütő Áron, Elek Ádám, Andók Bence, Makovsky László) 3:41.344
  3. UTE (Sindel Benedek, Hazlach Szilárd, Ornódi Márk, Szűcs Attila) 3:46.044

 

MK-2 Női U10 2000 méter

  1. Bublovics Barbara, Szalai Kíra (Tatai Hódy Sportegyesület) 10:21.402
  2. Babarik Hanna, Kirschner Dorka (Atomerőmű SE) 10:23.932
  3. Vujevich Tamara, Gerbacsich Enikő (Budapesti Honvéd SE) 10:26.304

 

MK-1 Női U10 2000 méter

  1. Tóth Blanka (Miskolci Vasutas SC) 10:52.433
  2. Bocskay Panni (Tatai Hódy Sportegyesület) 10:55.014
  3. Makara Zorka (Duna-Ipoly Sportegyesület) 11:21.652

 

PC-2 Férfi U10-U12 2000 méter

  1. Kirschner Dávid, Rózsa Bence (Atomerőmű SE) 10:31.983
  2. László Zsolt, Matkovics Zalán Vilmos (KSI SE) 10:55.259
  3. Bereznai Ákos Imre, Mágori Hunor (MVM Szeged VE) 11:18.350

 

MK-4 Férfi U11 2000 méter

  1. Gödi Sportegyesület (Kovács Bozsidár, Berencsi Boldizsár, Szabó Balázs Zétény, Slezsák Tamás) 8:41.896
  2. Dunafüredi Vízisport Klub (Józsa Mátyás, Tehenics Lóránt, Czeilinger Nikandrosz, Szépfalvi Levente) 8:58.459
  3. KSI SE (Elek Dávid, Tóth Kornél, Darányi Zalán, Várnagy Ádám) 9:00.229

 

MK-2 Férfi U11 2000 méter

  1. Sommer Áron, Makovsky Nándor (KSI SE) 9:21.822
  2. Mező Dávid, Osgyányi Fölüp (Lágymányosi Spari Vízisport) 9:24.249
  3. Dömötör Marcell Ádám, Tiba Huba (Váci Karakán) 9:29.937

 

MK-1 Férfi U11 2000 méter

  1. Storcz Zaránd (UTE) 10:11.579
  2. Bauer Ákos (Lágymányosi Spari Vízisport) 10:14.291
  3. Csikós András (Kis-Duna SE) 10:15.825

 

MC-1 Férfi U12 2000 méter

  1. Faragó-Tóth Vince (Szentendrei Kajak-Kenu SE) 9:44.093
  2. Marenec-Dózsa Zétény (MVM Szeged VE) 9:47.778
  3. Richtárik Konrád Zsolt (Merkapt-Mekler László SE) 11:09.120

 

PC-4 Vegyes U10-U12 2000 méter

  1. Merkapt-Mekler László SE (Pászti-Bodon Patrik, Kunszt Máté, Seregi Dávid, Klajkó Ádám) 10:56.999
  2. Lágymányosi Spari Vízisport (Gyenei Tamás Tétény, Pelcz Iván, Pittner Gergő, Huber Csanád) 11:18.150
  3. BKV Előre SC (Faddi Domonkos, Nemes Árpád, Lázár Marcell, Madarasi Gellért) 11:30.871

 

PC-2 Női U10-U12 2000 méter

  1. Kis Boróka, Túri Anna (MVM Szeged VE) 12:00.342
  2. Párizs Eszter, Zsólyomi Szonja (MVM Szeged VE) 12:25.451
  3. Bohus Lizett, Szalai Csenge Sára (Szentendrei Kajak-Kenu SE) 12:26.460

 

MK-4 Férfi U10 2000 méter

  1. Graboplast Győri VSE (Deák Olivér, Gaál Olivér, Kocziha Benedek Máté, Káldi Donát) 9:21.176
  2. City-Gas Tiszafüred SE (Szabó Máté, Ruzsányi Péter, Fodor Ferenc, Illés Marcell) 9:21.679
  3. Plastex Kanizsa KKK (Tóth Domonkos, Istiván Áron, Kovács Milán, Bőcz Péter) 9:50.227

 

MK-2 Női U11 2000 méter

  1. Rácz Sára, Kőhalmi Hanna (Tiszaújvárosi KKSE) 9:46.517
  2. Bőhm Lujza Anna, Keresztesi Julianna Sára (Építők Margitszigeti DKC) 9:54.275
  3. Szabó Zóra, Gotthárd Kincső Róza (Graboplast Győri VSE) 10:10.950

 

MK-1 Női U11 2000 méter

  1. Kelemen Zita (MVM Szeged VE) 10:15.692
  2. Vég Emese (KSI SE) 10:16.716
  3. Tihi Bíborka Brigitta (KKNKKA) 10:41.049

 

MC-1 Férfi U10-U11 2000 méter

  1. Juhász-Csordás Krisztián (MVM Szeged VE) 10:53.947
  2. Gerzson Nimród (BKV Előre SC) 11:37.711
  3. Laczi Máté (MVM Szeged VE) 11:38.438

 

TC-4 Vegyes U10-U11 2000 méter

  1. Szentendrei Kajak-Kenu SE (Kismődi Ottó, Asztalos Botond, Szabados Gáspár, Polgár Blanka Csepke) 13:28.995
  2. Atomerőmű SE (Czakói Keve, Schäffer Miksa, Szlovacsek Medárd, Csötönyi Bálint) 17:41.392
  3. Graboplast Győri VSE (Gazdag Balázs, Komáromi Botond, Szukenyik Barnabás, Lámer Benett) 17:41.501

 

MK-4 Női U10-U11 2000 méter

  1. Plastex Kanizsa KKK (Rigó Vivien, Strazsek Panna, Varga Boglárka, Demény Dóra) 9:02.111
  2. Vitalitás Sportegyesület (Balla Boglárka, Mizser Anna Sára, Schmiedt Réka, Vrbovszki Liza) 9:13.972
  3. KSI SE (Csurilla Kiara, Sóty Viktória, Kövecs Réka, Brandhuber Sára) 9:31.105

 

MK-2 Férfi U10 2000 méter

  1. Mészáros Bere, Sáfrány Botond (Szekszárdi Kajak-Kenu SE) 9:47.523
  2. Bakk Márton Bátony, Pál Bálint (Lágymányosi Spari Vízisport) 9:47.604
  3. Székely Dénes Áron, Tóth Dominik (KSI SE) 10:17.332

 

MK-1 Férfi U10 2000 méter

  1. Ódor Benedek (Vitalitás Sportegyesület) 10:31.069
  2. Bakró Márton (BKV Előre SC) 10:48.269
  3. Jakab Bendegúz Noel (Tatai Hódy Sportegyesület) 10:57.129

 

MC-1 Női U10-U12 2000 méter

  1. Trencsényi Anna (TVK) 9:57.086
  2. Fodor Zsófia Nikoletta (CSKKE) 11:11.013
  3. Kékesi Brigitta (Mogyi Bajai Vízisport Klub) 11:40.416

 

C-4 Vegyes U13-U14 500 méter

  1. CSKKE (Bordea Paula, Kirs Alma, Pohner Ádám, Ferencz Máté) 2:03.071
  2. Graboplast Győri VSE (Gyurós Arnold, Hegyi Zsombor, Nagy Kincső, Nagy Csenge) 2:10.871
  3. Szabó Attila Kenu Akadémia (Fekete Lili, Huszár Dóra, Szirmai Előd, Zakariás Regő) 2:32.434

 

K-4 Vegyes U13-U14 1000 méter

  1. Graboplast Győri VSE (Kolozsvári Lili, Moór Mirtill, Szarvas Péter István, Egyed Botond) 3:36.058
  2. FTC (Fölsz Eszter, Csekő Máté, Gyöngyösi Tamás, Dike Chinazo Blanka) 3:41.216
  3. KKNKKA (Jeszkel Szófia, Soós Maja, Erdélyi Dávid Gábor, Tóth Csanád) 3:51.958

 

MK-4 Vegyes U13 1000 méter

  1. DKSE Dunaújváros (Mészáros Enikő, Varga Zsombor, Láng Rege Réka, Bocskai Olivér Bogdán) 3:56.677
  2. Szolnoki Sportcentrum (Donkó Dóra Lilla, Mező Jázmin, Nádas Barnabás, Tamási Bence Soma) 4:03.069
  3. UTE (Mészáros Jakab, Kovács Nóra, Kaltenecker Liliána Szilvia, Kanász Gergő) 4:04.173

 

C-4 Vegyes U13-U14 500 méter

  1. UTE (Höffler Antónia, Seres Luca, Bányai Donát, Mitropoulos Konstantinos) 2:06.531
  2. Szentendrei Kajak-Kenu SE (Kálmán Réka, Erdei Hanna Blanka, Erdélyi Regő, Faragó-Tóth Ábel) 2:18.089
  3. Nyékládházi Vízi-Trapp SE (Csordás Zsolt, Jászkai Amira, Oravecz Panna, Üveges Gábor) 2:18.592

 

K-4 Vegyes U13-U14 1000 méter

  1. Gödi Sportegyesület (Rózsa Julianna, Káplár Zille, Vizsy Botond, Varga Zalán) 3:35.791
  2. Budapesti Honvéd SE (Arató Sára, Botzheim Liza, Lukács Benjámin, Pálinkás Márk) 3:37.215
  3. CSKKE (Kovács Milán, Kleizer Dorottya, Királyi Lara Nóra, Golács Dániel) 3:46.361

 

MK-4 Vegyes U13 1000 méter

  1. MVM Szeged VE (Havass Zsombor, Klein Marcell Márk, Nagyi Vanessza, Sadler Kamilla) 3:49.975
  2. Tiszaújvárosi KKSE (Juhász Zoltán Dominik, Bartha László, Domoszlai Éva, Hatvani Réka) 3:50.603
  3. Kis-Duna SE (Nokta Barbara, Veszelka Balassa, Zsolnai Jázmin Virág, Orosz Bence) 3:58.957

 

K-4 Vegyes U13-U14 1000 méter

  1. Szekszárdi Kajak-Kenu SE (Kercsmár Boglárka Rita, Mózes Bálint, Gorján Regina, Schein Dániel) 3:33.498
  2. Tiszaújvárosi KKSE (Horváth Hanna, Viszóczki Flóra, Bukta Gergő, Suhajda Péter) 3:35.110
  3. Merkapt-Mekler László SE (Kalló Sára, Sárga Napsugár, Debreczeni Ádám, Ferencz Márk) 3:35.434

 

MK-4 Női U13 1000 méter

  1. DKSE Dunaújváros (Bebők Lara, Harnos Hanna Amina, Blényesi Luca, Blényesi Réka) 3:49.966
  2. Graboplast Győri VSE (Zatykó Panna, Hudi-Kadler Panni, Németh Helka Borbála, Tasi Sára) 3:55.345
  3. Naturland Mosonmagyaróvári VSE (Ásványi Emma, Mihályfi Sára, Győrig Adél, Németh Csenge) 4:10.809
Több, mint 1500-an indultak a Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokságon