A Szövetség szervezete

Elnökség

Schmidt Gábor

Elnök

Weisz Róbert

Regionális működésért felelős alelnök

Kárai Péter

Gazdasági és vagyongazdálkodási alelnök

Apáthy Endre

Fejlesztési alelnök

Faludy András

Versenysport bizottság elnöke

Petrovics Kálmán

Sportfejlesztési bizottság elnöke

Csabai Edvin

Civil kapcsolatok bizottság elnöke

Balla Virág

Sportolói bizottság elnöke

Doma Gergő

Budapesti régió képviselője

Horváth Gábor

Budapesti régió képviselője

Nagy-Rasztotzky Eszter

Dunakanyar régió képviselője

Benkő Zoltán

Alsó-Duna és Délnyugat-Magyarország régió képviselője

Sztanity László

Felső-Duna és Észak-Magyarország régió képviselője

Kálmán Tibor

Alsó-Tisza és Körösök régió képviselője

dr. Farkas Gabriella

Felső-Tisza régió képviselője

Közgyűlés

Dr. Baráth Etele

Elnök

Felügyelő Bizottság

Dr. Janza Péter

Elnök

Dr. Lits József

Tag

Horváth Péter

Tag

Dr. Varga András

Tag

Hizó Ferenc Krisztián

Tag

Stratégiai Bizottság

Dr. Baráth Etele

Elnök

Sujbert Levente

Tag

Béke László

Tag

Storcz Botond

Tag

Kálmán Péter

Tag

Balázs Péter

Tag

Versenysport Bizottság

Faludy András

Elnök

Sík Márton

Állandó tag

Storcz Botond

Állandó tag

Vaskuti István

Állandó tag

Fülöp János

Állandó tag

Németh Gergő

Állandó tag

Hüvös Viktor

Felnőtt edző

Mórocz István

Felnőtt edző

Németh Szabolcs

Felnőtt edző

Rasztotzky János

Utánpótlás edző

Betlenfalvi István

Utánpótlás edző

Belcsik Ferenc

Utánpótlás edző

Márfi Gábor

Utánpótlás edző

Posztós Patrik

Utánpótlás edző

Tóth Petra

Utánpótlás edző

Csaba András

Maraton edző

Gannoruwa Levente

Maraton edző

Jámbor Attila

Maraton edző

Sportfejlesztési Bizottság

Petrovics Kálmán

Elnök

Dr. Irmai István

Tag

Virág Tibor

Tag

Béke László

Tag

Bedecs Ferenc

Tag

Kardos László

Tag

Dávid Eszter

Tag

Czina László

Tag

Kiss Tamás

Tag

Civil Kapcsolatok Bizottsága

Csabai Edvin

Elnök

Antal Dénes

Tag

Bagyinszki Zoltán

Tag

Fazekas Erzsébet

Tag

Juhász Gábor

Tag

Kücsön Gyula

Tag

Szemán Róbert

Tag

Tamás Rita

Tag

Gál-Berey Tünde

Tag

Sportolói Bizottság

Balla Virág

Elnök, gyorsasági szakág képviselője

Csizmadia Kolos

Gyorsasági szakág képviselője

Seprenyi Sára

Szlalom szakág képviselője

Rácz Koppány

Szlalom szakág képviselője

Varga Katalin

Para kajak-kenu szakág képviselője

Suba Róbert

Para kajak-kenu szakág képviselője

Süveges Lilla

Nem olimpiai kajak-kenu szakágak képviselője

Kövér Márton

Nem olimpiai kajak-kenu szakágak képviselője

Nyilvántartási, Igazolási és Átigazolási Bizottság

Dr. Bognár Viktor

Elnök

Kovács Tamás

Titkár

Vaskuti István

Tag

Dénes György

Tag

Sportfegyelmi Bizottság

Dr. Fábry György

Elnök

Dr. H. Szűcs Attila

Elnökhelyettes

Dr. Simor Miklós

Tag

Storcz Botond

Tag

Deme József

Tag

Fellebbviteli Bizottság

Dr. Lőrinczy György

Elnök

dr. Farkas Gabriella

Tag

Benkő Zoltán

Tag

Kálmán Tibor

Tag

Petrovics Kálmán

Tag

Versenybíró Bizottság

Pintér István

Elnök

Giczy Gergő

Elnökhelyettes

Dr. Janza Péter

Tag

Mészáros Zoltán

Tag

Molnárné Krajcsovicz Magdolna

Tag

Páger Zoltán

Tag

Sári Gabriella

Tag

Thürmer Géza

Tag

Weixl Mónika

Tag

Hajóhitelesítő Bizottság

Varga Béla

Elnök

Dénes Gábor

Tag

Giczy Gergő

Tag

Koletics Miklós

Tag

Mészáros Zoltán

Tag

Budapesti Kajak-Kenu Szövetség

Dr. Bácskai János

Elnök

Dombi Rudolf

Főtitkár

Hivatali Szervezet

Szakács Bálint

Ügyvezető igazgató

Kubina Ádám

Főtitkár

Ügyvezetés

Dr. Molnár Mária

Jogi igazgató

Sütő András

Tanácsadó

Horváth Noémi

Nemzetközi kapcsolatokért felelős koordinátor, nemzetközi versenyigazgató

Kurilla Viktor

Sajtófőnök

Hegymegi Bence

Kommunikációs asszisztens

Bakó Tamás

Szoftver- és alkalmazásfejlesztő, -elemző

Körmendi Eszter

Irodavezető

Kertai Márta

Irodai asszisztens

Matyi Mihályné

Irodai asszisztens

Kaszai Levente

Gyakornok

Salyné Orha Anikó

Hagyományőrzési ügyintéző

Vaskuti Máté

sportszakmai ügyintéző

Sportszakmai Igazgatóság

Boros Gergely

Szakmai igazgató

Versenysport divízió

Kovács Tamás

Sportszakmai munkatárs

Válogatott keretek működéséért felelős divízió

Hüttner Csaba

Felnőtt szövetségi kapitány

Hajdu Botond

Para kajak-kenu szövetségi kapitány

Kadler Viktor

Maraton vezetőedző, megbízott szlalom szakágvezető

Makrai Csaba

Vezetőedző, férfi kajak, megbízott kajak utánpótlás szövetségi kapitány

Foltán László

Megbízott kenu utánpótlás szövetségi kapitány

Dónusz Éva

Vezetőedző, női kajak szakág, doppingellenes feladatok szakreferens

Tóth Dávid

Vezetőedző, SUP szakág

Környei Gergely

Szabadidős szakágvezető

Bencsik Attila

Sportszakmai ügyintéző

Mócsy Péter

Sportszakmai ügyintéző

Leikep Gusztáv

Sportszakmai ügyintéző

Osztermajer Dániel

Sportszakmai ügyintéző

Sportdiagnosztikai, sportegészségügyi és tehetségmenedzselési divízió

Pauman Dániel

Sportdiagnosztikai, sportegészségügyi és tehetségmenedzselési divízióvezető

Rácz Fanni

Tehetségmenedzselési koordinátor

Fülöp Tibor

Sportlabor vezető

Suskó Ádám

Teljesítménydiagnosztikai szakember, humánkineziológus

Kovács Brigitta

Sportdiagnosztikai referens, sportszakmai koordinátor

Szilágyi Dóra

Sportdiagnosztikai referens, sportszakmai koordinátor

Sum Viola Klára

Asszisztens

Dr. Bejek Zoltán

Válogatott keretorvos

Dr. Komka Zsolt

Válogatott keretorvos

Dr. Toman József

Válogatott keretorvos

Csernák Edina

Sportmasszőr és fizioterapeuta

Klenyán Tamás

Sportmasszőr és fizioterapeuta

Zsembery Dorottya

Gyógytornász

Baky Dániel

Sportpszichológus

Regionális akadémiák működéséért felelős divízió

Rasztotzky Anna

Regionális akadémia menedzser - Gyulay Zsolt Regionális Akadémia

Tóth Dávid

Regionális akadémia menedzser - Wichmann Tamás Regionális Akadémia

Bardóczi Krisztián

Regionális akadémia menedzser - Kökény Roland Regionális Akadémia

Sík Márton

Regionális akadémia menedzser - Vajda Attila Regionális Akadémia

Csaba András

Regionális akadémia menedzser - Kammerer Zoltán Regionális Akadémia

Hudi-Kadler Zsuzsanna

Regionális akadémia menedzser - Csay Renáta Regionális Akadémia

Sportszakmai titkárság

Papp Krisztina

Sportszakmai titkárságvezető

dr. Bartuszek-Juhász Eszter

Sportszakmai asszisztens

Csabai-Kaskötő Brigitta

Sportszakmai asszisztens

Gazdasági Igazgatóság

Alács Tibor

Gazdasági igazgató

Makofka Blanka

Gazdasági igazgató tagszervezeti kapcsolatok és humánpolitikai ügyekért felelős helyettese

Tervezési és kontrolling divízió

Makofka Réka

Tervezési és kontrolling divízióvezető

Mészáros Gábor

Költségvetési-pénzügyi szakreferens

Karkas Anett

Költségvetési-pénzügyi szakreferens

Vass Zsófia

Költségvetési-pénzügyi szakreferens

Majorné Magyar Melinda

Költségvetési-pénzügyi szakreferens

Rozsáli Artúr

Gyakornok

Tagszervezeti kapcsolatok és humánpolitikai divízió

Lóth-Kökény Judit

Humánpolitikai menedzser

Eszközgazdálkodási divízió

Mádi Benedek

Eszközgazdálkodási divízióvezető

Urbán János

Sportszakmai ügyintéző

Fejlesztési és Vagyongazdálkodási Igazgatóság

dr. Bakos Lajos

Fejlesztési és vagyongazdálkodási igazgató

Metzger Gabriella

Projektvezető

Bodnár Gergely

Beszerzési referens

Nyikos András

Fejlesztési divízióvezető

Pajor Tibor

Vízivándor Program, projektkoordinátor

Simonné Török Marianna

Vízivándor Program, projektkoordinátor

Jenei Virág Anna

Vízivándor Program, projektasszisztens

Arató-Balázs Réka

Vízivándor Program, projektasszisztens

Adorján Bálint

Vízivándor Program, projektasszisztens

Szervezési Igazgatóság

Vida Gergely

Szervezési igazgató

Doba Alfréd

Szervezési menedzser

Marketing Igazgatóság

Rédei Zsuzsa

Marketing menedzser

Tomori-Lippai Nikolett

Social media menedzser

Canoe Kft.

dr. Bakos Lajos

Ügyvezető

Varga Melinda

Értékesítési vezető

Varga-Henn Petra

Pénzügyi ügyintéző

Baranyai Zsolt

Karbantartási és műszaki vezető

Kácsor József

Kapitány, hajózási üzemeltetési vezető, STOPPER

Dvorszky Zsuzsanna

Gépész, STOPPER

Agócs László

Matróz, STOPPER

Szabó Bernadett

Recepció vezető

Bán Péter

Recepció

Muszi Ferenc

Recepció

Wesselényi László

Recepció

Bíró Ottó

Műszaki asszisztens

Molnár Miklós

Műszaki asszisztens

BJMOKK Nonprofit Kft.

Bukovics Eszter

Ügyvezető
Kajak-Kenu & Szabadidő
Partnerek & Támogatók