Elnökség

Schmidt Gábor

Elnök

Kadler Gusztáv

Regionális működésért felelős alelnök

Kárai Péter

Gazdasági és vagyongazdálkodási alelnök

Apáthy Endre

Fejlesztési alelnök

Faludy András

Versenysport bizottság elnöke

Petrovics Kálmán

Sportágfejlesztési bizottság elnöke

Benkő Zoltán

Civil kapcsolatok bizottság elnöke

Horváth Gábor

Budapesti régió képviselője

Dr. Bácskai János

Budapesti régió képviselője

Sztanity László

Felső-Duna és Észak-Magyarország régió képviselője

Kammerer Zoltán

Dunakanyar régió képviselője

Csabai Edvin

Alsó-Duna és Dél-Nyugat Magyarország régió képviselője

Dr. Nyergesné dr. Farkas Gabriella

Felső-Tisza régió képviselője

Kálmán Tibor

Alsó-Tisza és Körösök régió képviselője

Közgyűlés

Dr. Baráth Etele

Elnök

Ellenőrző Testület

Dr. Janza Péter

Elnök

Dr. Lits József

Tag

Horváth Péter

Tag

Dobruczky Zsolt

Tag

Dr. Varga András

Tag

Hivatali Szervezet

Titkárság

Kubina Ádám

Titkárságvezető

Balogh Péter Dávid

Sajtófőnök

Dr. Molnár Mária ügyvéd

Jog

Kovács Krisztina

Irodavezető

Kápolnás Anikó

Recepció

Matyi Mihályné

Recepció

Szakmai Igazgatóság

Doma Gergő

Szakmai igazgató

Hüttner Csaba

Felnőtt szövetségi kapitány

Dónusz Éva

Utánpótlás szövetségi kapitány

Weisz Róbert

Para szövetségi kapitány, maraton vezetőedző

Kovács Tamás

Sportszakmai referens

Vaskuti István

Sportági szakfelügyelő

Gyertyános Anita

Sportszakmai asszisztens

Varga Tamás

Szállás és utaztatás, nemzetközi kapcsolatok

Patyi Melinda

Szabadidősport referens

Ladányi Szabolcs

Szabadidősport referens

Mócsy Péter

Sportszakmai ügyintéző

Leikep Gusztáv

Sportszakmai ügyintéző

Bencsik Attila

Sportszakmai ügyintéző

Fejlesztési és Vagyongazdálkodási Igazgatóság

Sütő András

Fejlesztési és vagyongazdálkodási igazgató

Avar Balázs

Projektvezető

Cservári Gábor

Projektvezető

Nyikos András

Projektvezető

Dr. Török Krisztina

Projektvezető

Bakos Lajos

Projektvezető asszisztens

Bukovics Eszter

Projektasszisztens

Foltán László

Vízivándor Program projektvezető

Simonné Török Marianna

Vízivándor Program projektasszisztens

Hákli Ferenc

Műszaki projektmenedzser

Mikus Lídia

Műszaki projektmenedzser

Szervezési és Marketing Igazgatóság

Berényi Péter

Szervezési és marketing igazgató

Szabó Szilvia

Marketing referens

Kiss József

Marketing referens

Lipiczky Ágnes

Marketing referens

Gazdasági Igazgatóság

Alács Tibor

Gazdasági igazgató

Homoki Tímea

Költségvetési szakreferens

Homoki Nikolett

Költségvetési szakreferens

Karkas Anett

Költségvetési szakreferens

Makofka Réka

Költségvetési szakreferens

Mészáros Gábor

Költségvetési szakreferens

Hegyi Sándor

Pénzügyi referens

Stratégiai Bizottság

Dr. Baráth Etele

Elnök

Vaskuti István

Tag

Csabai Edvin

Tag

Csay Renáta

Tag

Sujbert Levente

Tag

Kőbán Rita

Tag

Béke László

Tag

Szemán Róbert

Tag

Storcz Botond

Tag

Horváth Péter

Szakmai meghívott

Babella László

Szakmai meghívott

Rajna András

Szakmai meghívott

Dénes György

Szakmai meghívott

Dr. Lehóczky Zoltán

Állandó meghívott

Kálmán Péter

Állandó meghívott

Kucsera Tamás Gergely

Állandó meghívott

Versenysport Bizottság

Faludy András

Elnök

Doma Gergő

Titkár

Hubik András

Felnőtt kenu

Oláh Tamás

Felnőtt kenu

Slisz Béla

Felnőtt kenu

Vaskuti István

Felnőtt kenu

Vécsi Viktor

Felnőtt kenu

Csernák Károly

Felnőtt kajak

Hűvös Viktor

Felnőtt kajak

Somogyi Béla

Felnőtt kajak

Storcz Botond

Felnőtt kajak

Tokár Krisztián

Felnőtt kajak

Tóth László

Felnőtt kajak

Kása Ferenc

Utánpótlás kenu

Németh Szabolcs

Utánpótlás kenu

Szabados Krisztián

Utánpótlás kenu

Belcsik Ferenc

Utánpótlás kajak

Csaba András

Utánpótlás kajak

Homoki Tamás

Utánpótlás kajak

Jámbor Attila

Utánpótlás kajak

Kőbán Rita

Utánpótlás kajak

Mórocz István

Utánpótlás kajak

Nyerges Attila

Utánpótlás kajak

Rasztotzky János

Utánpótlás kajak

Virág Tibor

Utánpótlás kajak

Patyi Melinda

Sárkányhajó, szlalom, póló, rafting, SUP

Potocny Marcell

Sárkányhajó, szlalom, póló, rafting, SUP

Reményi Péter

Sárkányhajó, szlalom, póló, rafting, SUP

Tímár István

Sárkányhajó, szlalom, póló, rafting, SUP

Vaskuti Máté

Sárkányhajó, szlalom, póló, rafting, SUP

Schmidt Gábor

Állandó meghívott

Petrovics Kálmán

Állandó meghívott

Weisz Róbert

Állandó meghívott

Dónusz Éva

Állandó meghívott

Hüttner Csaba

Állandó meghívott

Horváth Péter

Állandó meghívott

Sportágfejlesztési Bizottság

Petrovics Kálmán

Elnök

Doma Gergő

Titkár

Irmai István

Tag

Zsigmond Zsóka

Tag

Béke László

Tag

Bedecs Ferenc

Tag

Salga István

Tag

Rajna András

Tag

Reményi Péter

Tag

Pereházy Pál Adorján

Tag

Tímár István

Tag

Seller László

Tag

Agócs Mihály

Tag

Parti Zoltán

Tag

Civil Kapcsolatok Bizottsága

Benkő Zoltán

Elnök

Nyilvántartási, Igazolási és Átigazolási Bizottság

Dénes György

Elnök

Sarlós Bernátné titkár

Tag

Vaskuti István

Tag

Dr. Bognár Viktor

Tag

Fegyelmi Bizottság

Dr. Fábry György

Elnök

Dr. H. Szücs Attila

Elnökhelyettes

Dávid Géza

Tag

Agócs Mihály

Tag

Deme József

Tag

Fellebbviteli Bizottság

Dr. Lőrinczy György

Elnök

Dr. Nyergesné dr. Farkas Gabriella

Tag

Benkő Zoltán

Tag

Kálmán Tibor

Tag

Petrovics Kálmán

Tag

Hagyományörző Bizottság

Balogh Anikó

Hajóhitelesítő Bizottság

Varga Béla

Elnök

Dénes Gábor

Tag

Giczy Gergő

Tag

Koletics Miklós

Tag

Mészáros Zoltán

Tag

Versenybíró Bizottság

Kovács Béla

Elnök

Tarcsafalvi József

Elnökhelyettes

Dénes György

Tag

Huszár István

Tag

Iker László

Tag

Dr. Janza Péter

Tag

Major László

Tag

Molnárné Gál Éva

Tag

Thürmer Géza

Tag

Canoe Kft.

Tóth Viktor

Ügyvezető igazgató

Fazakas Levente

Értékesítési vezető

Kindlinger Attila

Üzemeltetési vezető

Szabó Ágnes

Irodavezető

Kiss Péter

Technikai munkatárs

Kádasi Attila

Hajóépítő

Neumann Gergely

Hajóépítő

Bán Péter

Recepció

Horváth István

Recepció

Hrek László

Recepció

Zsiros József

Recepció

Molnár Miklós

Gondnok

BJMOKK Kft.

Vaskuti Máté

Ügyvezető

Gyulay Blanka

Marketing referens

Bánki Richárd

Marketing referens

Sportrendszer Kft.

Antal Ferenc

Ügyvezető