Tisztségviselők

Elnökség

Elnök Schmidt Gábor
Regionális működésért felelős alelnök Kadler Gusztáv
Gazdasági és vagyongazdálkodási alelnök Kárai Péter
Fejlesztési alelnök Apáthy Endre
Versenysport bizottság elnöke Faludy András
Sportágfejlesztési bizottság elnöke Petrovics Kálmán
Civil kapcsolatok bizottság elnöke Benkő Zoltán
Budapesti régió képviselője Horváth Gábor, Dr. Bácskai János
Felső-Duna és Észak-Magyarország régió képviselője Sztanity László
Dunakanyar régió képviselője Kammerer Zoltán
Alsó-Duna és Dél-Nyugat Magyarország régió képviselője Csabai Edvin
Felső-Tisza régió képviselője Dr. Nyergesné dr. Farkas Gabriella
Alsó-Tisza és Körösök régió képviselője Kálmán Tibor

Közgyűlés

Elnök                                        Dr. Baráth Etele

Ellenőrző testület

Elnök                                         Dr. Janza Péter
Tagok Dr. Lits József
Horváth Péter
Dobruczky Zsolt
Dr. Varga András

 

Versenysport Bizottság

Felnőtt kenu Hubik András
Oláh Tamás
Slisz Béla
Vaskuti István
Vécsi Viktor
Felnőtt kajak Csernák Károly
Hűvös Viktor
Somogyi Béla
Storcz Botond
Tokár Krisztián
Tóth László
Utánpótlás kenu Kása Ferenc
Németh Szabolcs
Szabados Krisztián
Utánpótlás kajak Belcsik Ferenc
Csaba András
Homoki Tamás
Jámbor Attila
Kőbán Rita
Mórocz István
Nyerges Attila
Rasztotzky János
Virág Tibor
Sárkányhajó, szlalom, póló, rafting, SUP Patyi Melinda
Potocny Marcell
Reményi Péter
Tímár István
Vaskuti Máté

Sportágfejlesztési Bizottság

 

Elnök                                                                 Petrovics Kálmán
Titkár Parti Zoltán
Tagok Irmai István
Zsigmond Zsóka
Béke László
Bedecs Ferenc
Salga IStván
Rajna András
Reményi Péter
Pereházy Pál Adorján
Tímár István
Seller László
Parti Zoltán
Agócs Mihály

 

Versenybíró Bizottság

Elnök Kovács Béla
Elnök helyettes                     Tarcsafalvi József
Tagok Dénes György
Huszár István
Iker László
Dr. Janza Péter
Major László
Molnárné Gál Éva
Thürmer Géza

 

Nyilvántartási, Igazolási és Átigazolási Bizottság

Elnök                                            Dénes György
Tagok Sarlós Bernátné titkár
Vaskuti István
Dr. Bognár Viktor

 

Fegyelmi Bizottság

Elnök Dr. Fábry György
Elnökhelyettes                  Dr. H. Szücs Attila
Tagok Dávid Géza
Agócs Mihály
Deme József

 

Fellebbviteli Bizottság

Elnök                                                                     Dr. Lőrinczy György
Tagok Dr. Nyergesné dr. Farkas Gabriella
Benkő Zoltán
Kálmán Tibor 
Petrovics Kálmán

Hajóhitelesítő Bizottság

Elnök                             Varga Béla
Tagok Dénes Gábor
Giczy Gergő
Koletics Miklós
Mészáros Zoltán

 

Stratégiai Bizottság

Elnök                         Dr. Baráth Etele
Tagok Vaskuti István
Csabai Edvin
Csay Renáta
Sujbert Levente
Kőbán Rita
Béke László
Szemán Róbert
Storcz Botond

 

 

 

Hivatali Szervezet

Szakmai igazgató Doma Gergő
Felnőtt szövetségi kapitány Hüttner Csaba
Utánpótlás szövetségi kapitány Dónusz Éva
Szövetségi kapitány (Para, maraton szakág) Weisz Róbert
Fejlesztési és vagyongazdálkodási igazgató Sütő András
Szakmai koordinátor Kovács Tamás
Szakmai koordinátor Parti Zoltán
Szakmai koordinátor Patyi Melinda
Projektvezető Cservári Gábor
Szállás és utaztatás, nemzetközi kapcsolatok Varga Tamás
Pénzügy
Gazdasági igazgató Alács Tibor
Költségvetési szakreferens Homoki Tímea
Homoki Nikolett
Bárány Mariann
Karkas Anett
Mészáros Gábor
Marketing és PR Szabó Szilvia
Kiss József
Kommunikációs munkatárs Balogh Péter Dávid
Lipiczky Ágnes
Sportszakmai ügyintéző Mócsy Péter
Leikep Gusztáv
Bencsik Attila
Hegyi Sándor

 

Canoe Kft.

Ügyvezető igazgató                                   Tóth Viktor
Értékesítési vezető Vaskuti Máté
Üzemeltetési vezető Kindlinger Attila
Irodavezető Szabó Ágnes
Technikai munkatárs Kiss Péter
Hajóépítő Kádasi Attila
Neumann Gergely
Recepciós Bán Péter
Horváth István
Zoltán Miklós
Gondnok Herczeg Zsolt
Ridinger Tamás
Molnár Miklós

 

BJMOKK Kft.

Ügyvezető                                    Vaskuti Máté
Marketing referens Gyulay Blanka

 

Sportrendszer Kft.

Ügyvezető                                  Antal Ferenc
Projektvezető Nyikos András

 

Tanácsadók és külső munkatársak

Jog Dr. Molnár Mária ügyvéd
Kajakpóló válogatott vezetőedző Tímás István
Orvos                                                                      Dr. Toman József
Dr. Komka Zsolt
Minősítő bíró Sarlós Bernátné
Gyúró Klenyán Tamás
Molnár Tamás
Illés Roland