natasa_szetloves
2016. május 25.

Douchev-Janics Natasa nyerte a szétlövést



Naptár

Letöltés
  • I. Gyorsasági Világkupa
    május 20 — 22.
  • maraton_vegyes
    Graboplast Maraton Magyar Bajnokság
    május 20 — 22.
  • Olimpiai Pótkvalifikációs verseny
    május 18 — 19.
  • i_valogato_2014_parakenu_geri_daniel_1000
    PARAKENU VILÁGBAJNOKSÁG
    május 17 — 19.
  • Rafting R4 Európa-bajnokság
    május 17 — 22.
  • Quadratlon Világbajnokság
    május 15.
  • VI. Sárkányos Pünkösd
    május 14.
  • suli_sarkanyok_2012_8
    Sulisárkány területi elődöntő
    május 14.
  • Vogalonga
    május 13 — 15.
  • Sárkány ob 5. Römi
    Sulisárkány területi elődöntő
    május 13.
  • Felnőtt Szlalom Európa-bajnokság
    május 12 — 15.
  • k4_ferfi_felnott_valogato_2013_1000
    I. Felnőtt Olimpiai Válogató, Ifjúsági Rangsoroló
    május 11 — 13.
  • Győri Sárkányhajó Roadshow, Évadnyitó 2000 méteres Verseny
    május 7.
  • öböl
    Budapesti Diák Kupa
    május 7.
  • Vízitúra
    Vizitúra Kupa 1.
    május 7.
  • vass_1000
    Vass István Masters Kajak-Kenu és Römi évadnyitó sárkányhajó maraton
    május 1.
  • öböl
    A-Híd Építő Kupa, Öbölkör Bajnokság
    április 30.
  • Évadnyitó Maraton
    április 30.
  • 20140809-01646_Moscow
    Felnőtt Tájékoztató Verseny, Parakenu Vb. Válogató
    április 23 — 24.
  • Évadnyitó Verseny
    április 23.
  • 20150711-00166_Tisza-tura
    Évadnyitó Szentendrei-sziget kerülő verseny
    április 16.
  • heraklesz500_700
    Héraklész Fizikai Felmérő - Győr
    február 13.
  • futó
    Héraklész Fizikai Felmérő - Tiszaújváros
    február 13.
  • Héraklész Fizikai Felmérő - Paks
    február 13.
  • ergo_2015
    IV. Aquaworld Ergométeres -és Medencés Sárkányhajó Kupa
    február 6.
  • Janza_rajt_Duisburg2016
    II. Gyorsasági Világkupa
    május 27 — 29.
  • Sulisárkányok Sukoró 2013
    Sulisárkány területi elődöntő
    május 27.
  • Magyar Sárkányhajó Bajnokság I. forduló
    május 28.
  • kolyok tabor
    Borsod megye Bajnoksága
    május 28.
  • Sulisárkány területi elődöntő
    május 28.
  • Kajak-Kenu Országos Diák-Kupa, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság
    június 3 — 5.
  • III. Gyorsasági Világkupa
    június 3 — 5.
  • Szlalom Világkupa
    június 3 — 5.
  • Sárkányhajó Roadshow és Sulisárkány területi elődöntő (Nagykanizsa)
    június 4.
  • Vizitúra Kupa (Szanazug)
    június 4.
  • Szlalom Világkupa
    június 10 — 12.
  • II. Felnőtt Olimpiai és Eb. Parakenu Paralimpiai és Eb, I. Ifjúsági Válogató
    június 10 — 12.
  • Magyar Sárkányhajó Bajnokság II. forduló
    június 11.
  • Szlalom Világkupa
    június 17 — 19.
  • MKKSZ 75
    június 18.
  • Felnőtt Gyorsasági Európa-bajnokság
    június 24 — 26.
  • Régiós Eszkimó-Indián Játékok (Mosonmagyaróvár)
    június 25 — 26.
  • Régiós Eszkimó-Indián Játékok (Csepel)
    június 25 — 26.
  • Régiós Eszkimó-Indián Játékok (Tiszafüred)
    június 25 — 26.
  • Régiós Eszkimó-Indián Játékok (Fadd-Dombori)
    június 25 — 26.
  • Sárkányhajó Roadshow (Balatonfüred)
    június 25.
  • MARATON EURÓPA BAJNOKSÁG
    július 1 — 3.
  • II. Ifjúsági és U23 Válogató
    július 1 — 3.
  • Magyar Sárkányhajó Bajnokság III. forduló
    július 2.
  • Vizitúra Kupa
    július 2.
  • Vidék Bajnokság
    július 8 — 10.
  • Budapest Bajnokság
    július 9 — 10.
  • VOLUTA Sárkányhajó Fesztivál
    július 9 — 10.
  • Ifjúsági, U23 Szlalom Világbajnokság
    július 13 — 17.
  • IFJÚSÁGI és U23 GYORSASÁGI EURÓPA-BAJNOKSÁG
    július 14 — 17.
  • Felnőtt és Parakenu Magyar Bajnokság
    július 14 — 16.
  • Vizitúra Kupa (Ráckeve)
    július 16.
  • Körös-Kupa Sándor Tamás emlkéverseny
    július 16 — 17.
  • ICF Masters Championships
    július 23 — 24.
  • Masters Magyar Bajnokság
    július 23 — 24.
  • IFJÚSÁGI és U23 GYORSASÁGI VILÁGBAJNOKSÁG
    július 28 — 31.
  • Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny
    július 28 — 31.
  • Magyar Sárkányhajó Bajnokság IV. forduló
    július 30.
  • Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság, Parakenu Felmérő Verseny
    augusztus 5 — 7.
  • Sárkányhajó Roadshow
    augusztus 6.


Videók

  • Douchev-Janics Natasa nyerte a K1-200m szétlövést
  • Férfi K2-1000m-en is megvan az olimpiai kvóta
  • I. válogató – Villáminterjú Szabó Gabriellával, a női K2-500m győztes egység vezérevezősével

#kajakkenusport