Naptár

Letöltés
  • Nagy Hideg-hegy futás
    november 5.
  • Rafting Világbajnokság
    november 1 — 5.
  • Kolonics György Emlékfutás
    október 23.
  • Népszerűsítő Maraton Verseny
    október 8.
  • Népszerűsítő Verseny
    október 8.
  • Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny
    október 1 — 2.
  • Nagy Zoltán Emlékverseny
    szeptember 25.
  • Egyetemi és Főiskolai Világbajnokság
    szeptember 24 — 25.
  • Olimpiai Reménységek Versenye - ORV
    szeptember 23 — 25.
  • Sárkányhajó Magyar Nagydíj és Sulisárkányok döntő
    szeptember 17 — 18.
  • Diósgyőr-Kupa
    szeptember 17.
  • Miskolc Városi Bajnokság
    szeptember 17.
  • Újbuda-Lágymányos Kupa
    szeptember 17.
  • Dunaferr Kupa
    szeptember 17 — 18.
  • MARATON VILÁGBAJNOKSÁG
    szeptember 16 — 18.
  • Paralimpia
    szeptember 14 — 15.
  • Őszi Ászok Kupa
    szeptember 11.
  • Budapest - Vidék Serdülő Válogatott Verseny
    szeptember 10.
  • Kanizsa-Kupa
    szeptember 10 — 11.
  • 28th Danube Canoe and Rowing Marathon
    szeptember 10.
  • 28th Danube Canoe and Rowing Marathon
    szeptember 10.
  • Szlalom Világkupa
    szeptember 9 — 11.
  • SÁRKÁNYHAJÓ VILÁGBAJNOKSÁG
    szeptember 8 — 11.
  • Vizitúra Kupa (Dunakiliti)
    szeptember 3.
  • Szlalom Világkupa
    szeptember 2 — 4.
  • Viharsarok Kupa
    augusztus 27 — 28.
  • Kajakpóló Világbajnokság
    augusztus 25 — 28.
  • Ifjúsági és U23 Szlalom Európabajnokság
    augusztus 25 — 28.
  • Felnőtt, U23 és Ifjúsági Maraton VB. Válogató
    augusztus 22 — 23.
  • Magyar Sárkányhajó Bajnokság V. forduló
    augusztus 13.
  • Vizitúra Kupa (Tokaj)
    augusztus 13.
  • XXXI. NYÁRI OLIMPIAI JÁTÉKOK
    augusztus 11 — 20.
  • Szlalom Olimpia
    augusztus 7 — 11.
  • Sárkányhajó Roadshow
    augusztus 6.
  • Tavi Napok
    augusztus 6 — 7.
  • Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság, Parakenu Felmérő Verseny
    augusztus 5 — 7.
  • Magyar Sárkányhajó Bajnokság IV. forduló
    július 30.
  • IFJÚSÁGI és U23 GYORSASÁGI VILÁGBAJNOKSÁG
    július 28 — 31.
  • Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny
    július 28 — 31.
  • ICF Masters Championships
    július 23 — 24.

@kajakkenusport