Balaton 2017

Naptár

Letöltés
  • EYOF
    július 25 — 29.
  • Magyar Sárkányhajó Bajnokság III. forduló
    július 22.
  • Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny
    július 20 — 23.
  • Masters Magyar Bajnokság
    július 15 — 16.
  • Körös Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny
    július 15 — 16.
  • FELNŐTT és PARAKENU EURÓPA-BAJNOKSÁG
    július 14 — 16.
  • Régiós Eszkimó-Indián Játékok - Tiszaújváros
    július 8 — 9.
  • Régiós Eszkimó-Indián Játékok - Nőtincs
    július 8 — 9.
  • Régiós Eszkimó-Indián Játékok - Oroszlány
    július 8 — 9.
  • Régiós Eszkimó-Indián Játékok - Dunaújváros
    július 8 — 9.
  • ECA Nemzetközi és Klub Sárkányhajó Európa-bajnokság
    július 6 — 9.
  • II. Felnőtt és Ifjúsági, U23 és II. Parakenu Válogatóverseny
    július 6 — 9.
  • Budapest Bajnokság
    július 1 — 2.
  • Vízitúra Kupa 4. forduló
    július 1.
  • V. Tiszai PET Kupa
    július 1 — 9.
  • III. Szlalom Világkupa
    június 30. — július 2.
  • Vidék Bajnokság
    június 30. — július 2.
  • MARATON EURÓPA-BAJNOKSÁG
    június 29. — július 2.
  • Nyékládháza Kupa
    június 24.
  • Sárkányhajó Roadshow - Tokaj
    június 24.
  • Sárkányhajó Roadshow - Vásárosnamény
    június 24.
  • II. Szlalom Világkupa
    június 23 — 25.
  • Országos Diákolimpia, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság
    június 23 — 25.
  • IFJÚSÁGI és U23 GYORSASÁGI EURÓPA-BAJNOKSÁG
    június 22 — 25.
  • Simon Fiala Emlékverseny
    június 17 — 18.
  • I. Felnőtt VB.; I. Parakenu és U23 Vb. Válogatóverseny
    június 16 — 18.
  • I. Szlalom Világkupa
    június 16 — 18.
  • Vízitúra Kupa 3. forduló - Olimpiai ötpróba
    június 10.
  • Magyar Sárkányhajó Bajnokság II. forduló
    június 10.
  • I. Ifjúsági, U21 és EYOF Válogatóverseny
    június 8 — 10.
  • ICF Női Kenu Világkupa
    június 7 — 8.
  • Régiós Diákolimpia - Szolnok
    június 3 — 4.
  • Régiós Diákolimpia - Sukoró
    június 3 — 4.
  • Régiós Diákolimpia - Budapest
    június 3 — 4.
  • Sárkányhajó Roadshow - Nagykanizsa
    június 3.
  • III. Gyorsasági Világkupa
    június 2 — 4.
  • Sulisárkány
    június 2.
  • Felnőtt Szlalom Európa-bajnokság
    június 1 — 4.
  • Borsod Megye Bajnokság
    május 28.
  • Maraton Világkupa
    május 27 — 28.
  • EYOF
    július 25 — 29.
  • IFJÚSÁGI és U23 GYORSASÁGI VILÁGBAJNOKSÁG
    július 27 — 30.
  • Vízitúra Kupa 5. forduló - Olimpiai ötpróba
    július 29.
  • Sárkányhajó Roadshow - Ráckeve
    július 29.
  • Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság
    augusztus 4 — 6.
  • Olimpiai Ötpróba
    augusztus 5.
  • Sárkányhajó Magyar Bajnokság IV. forduló
    augusztus 5.
  • Vízitúra Kupa 6. forduló - Olimpiai ötpróba
    augusztus 12.
  • Felnőtt, U23 és Ifjúsági Maraton Vb. Válogató
    augusztus 12 — 13.
  • Balaton átevezés - Olimpiai Ötpróba
    augusztus 12.
  • Szlalom Ifjúsági és U23 Európa-bajnokság
    augusztus 17 — 20.
  • Kajakpóló Európa-bajnokság
    augusztus 23 — 27.
  • FELNŐTT GYORSASÁGI ÉS PARAKENU VILÁGBAJNOKSÁG
    augusztus 24 — 27.
  • Viharsarok Kupa
    augusztus 26 — 27.
  • Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Magyar Bajnokság
    szeptember 1 — 3.
  • IV. Szlalom Világkupa
    szeptember 1 — 3.
  • Nőtincsi Kajak-Kenu Kupa
    szeptember 2.
  • Vizitúra Kupa 7.forduló
    szeptember 2.
  • Testébresztő Mozgásfesztivál
    szeptember 3.
  • Sárkányhajó Klub Világbajnokság
    szeptember 4 — 8.
  • FELNŐTT, U23 és IFJÚSÁGI MARATON VILÁGBAJNOKSÁG
    szeptember 8 — 10.
  • Szlalom Világkupa Döntő
    szeptember 8 — 10.
  • Diósgyőr-Kupa
    szeptember 9.
  • Miskolc Városi Bajnokság
    szeptember 9.
  • Olimpiai Reménységek Versenye - ORV
    szeptember 15 — 17.
  • Sportágválasztó
    szeptember 15 — 17.
  • Lágymányos-Újbuda Kupa
    szeptember 16.
  • Sárkányhajó Magyar Nagydíj, Magyar Sárkányhajó Bajnokság V. forduló
    szeptember 23 — 24.
  • Dunaferr Kupa
    szeptember 23 — 24.
  • Nagy Zoltán Emlékverseny
    szeptember 24.
  • FELNŐTT SZLALOM VILÁGBAJNOKSÁG
    szeptember 27. — október 1.
  • Szlalom ORV
    szeptember 29 — 30.
  • Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny
    szeptember 30. — október 1.

@kajakkenusport