Naptár

Letöltés
  • Régiós Eszkimó-Indián Játékok (Tiszaújváros)
    június 26.
  • Régiós Eszkimó-Indián Játékok (Mosonmagyaróvár)
    június 25 — 26.
  • Régiós Eszkimó-Indián Játékok (Csepel)
    június 25 — 26.
  • Régiós Eszkimó-Indián Játékok (Fadd-Dombori)
    június 25 — 26.
  • Sárkányhajó Roadshow (Balatonfüred)
    június 25.
  • unspecified
    Felnőtt Gyorsasági Európa-bajnokság
    június 24 — 26.
  • MKKSZ 75
    június 18.
  • Vizitúra Kupa 3
    június 18.
  • Szlalom Világkupa
    június 17 — 19.
  • Magyar Sárkányhajó Bajnokság II. forduló
    június 11.
  • Szlalom Világkupa
    június 10 — 12.
  • _SZP8575
    II. Felnőtt Olimpiai és Eb. Parakenu Paralimpiai és Eb, I. Ifjúsági Válogató
    június 10 — 12.
  • Sárkányhajó Roadshow és Sulisárkány területi elődöntő (Nagykanizsa)
    június 4.
  • Vizitúra Kupa (Szanazug)
    június 4.
  • Diákolimpia - Sukoró
    Kajak-Kenu Országos Diák-Kupa, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság
    június 3 — 5.
  • Vass_Petko_Duisburg_ef_2016
    III. Gyorsasági Világkupa
    június 3 — 5.
  • Szlalom Világkupa
    június 3 — 5.
  • Magyar Sárkányhajó Bajnokság I. forduló
    május 28.
  • kolyok tabor
    Borsod megye Bajnoksága
    május 28.
  • Sulisárkány területi elődöntő
    május 28.
  • Janza_rajt_Duisburg2016
    II. Gyorsasági Világkupa
    május 27 — 29.
  • Sulisárkányok Sukoró 2013
    Sulisárkány területi elődöntő
    május 27.
  • I. Gyorsasági Világkupa
    május 20 — 22.
  • maraton_vegyes
    Graboplast Maraton Magyar Bajnokság
    május 20 — 22.
  • Olimpiai Pótkvalifikációs verseny
    május 18 — 19.
  • i_valogato_2014_parakenu_geri_daniel_1000
    PARAKENU VILÁGBAJNOKSÁG
    május 17 — 19.
  • Rafting R4 Európa-bajnokság
    május 17 — 22.
  • Quadratlon Világbajnokság
    május 15.
  • VI. Sárkányos Pünkösd
    május 14.
  • suli_sarkanyok_2012_8
    Sulisárkány területi elődöntő
    május 14.
  • Vogalonga
    május 13 — 15.
  • Sárkány ob 5. Römi
    Sulisárkány területi elődöntő
    május 13.
  • Felnőtt Szlalom Európa-bajnokság
    május 12 — 15.
  • k4_ferfi_felnott_valogato_2013_1000
    I. Felnőtt Olimpiai Válogató, Ifjúsági Rangsoroló
    május 11 — 13.
  • Győri Sárkányhajó Roadshow, Évadnyitó 2000 méteres Verseny
    május 7.
  • öböl
    Budapesti Diák Kupa
    május 7.
  • Vízitúra
    Vizitúra Kupa 1.
    május 7.
  • vass_1000
    Vass István Masters Kajak-Kenu és Römi évadnyitó sárkányhajó maraton
    május 1.
  • öböl
    A-Híd Építő Kupa, Öbölkör Bajnokság
    április 30.
  • Évadnyitó Maraton
    április 30.
  • MARATON EURÓPA BAJNOKSÁG
    július 1 — 3.
  • II. Ifjúsági és U23 Válogató
    július 1 — 3.
  • Magyar Sárkányhajó Bajnokság III. forduló
    július 2.
  • Vizitúra Kupa
    július 2.
  • Simon Fiala Emlékverseny
    július 2 — 3.
  • Vidék Bajnokság
    július 8 — 10.
  • Budapest Bajnokság
    július 9 — 10.
  • VOLUTA Sárkányhajó Fesztivál
    július 9 — 10.
  • Ifjúsági, U23 Szlalom Világbajnokság
    július 13 — 17.
  • IFJÚSÁGI és U23 GYORSASÁGI EURÓPA-BAJNOKSÁG
    július 14 — 17.
  • Felnőtt és Parakenu Magyar Bajnokság
    július 14 — 16.
  • Vizitúra Kupa (Ráckeve)
    július 16.
  • Körös-Kupa Sándor Tamás emlkéverseny
    július 16 — 17.
  • ICF Masters Championships
    július 23 — 24.
  • Masters Magyar Bajnokság
    július 23 — 24.
  • IFJÚSÁGI és U23 GYORSASÁGI VILÁGBAJNOKSÁG
    július 28 — 31.
  • Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny
    július 28 — 31.
  • Magyar Sárkányhajó Bajnokság IV. forduló
    július 30.
  • Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság, Parakenu Felmérő Verseny
    augusztus 5 — 7.
  • Sárkányhajó Roadshow
    augusztus 6.
  • Tavi Napok
    augusztus 6 — 7.
  • Szlalom Olimpia
    augusztus 7 — 11.
  • XXXI. NYÁRI OLIMPIAI JÁTÉKOK
    augusztus 11 — 20.
  • Magyar Sárkányhajó Bajnokság V. forduló
    augusztus 13.
  • Vizitúra Kupa (Tokaj)
    augusztus 13.
  • Felnőtt, U23 és Ifjúsági Maraton VB. Válogató
    augusztus 22 — 23.
  • Kajakpóló Világbajnokság
    augusztus 25 — 28.
  • Ifjúsági és U23 Szlalom Európabajnokság
    augusztus 25 — 28.
  • Viharsarok Kupa
    augusztus 27 — 28.
  • Szlalom Világkupa
    szeptember 2 — 4.
  • Vizitúra Kupa (Dunakiliti)
    szeptember 3.
  • SÁRKÁNYHAJÓ VILÁGBAJNOKSÁG
    szeptember 8 — 11.
  • Szlalom Világkupa
    szeptember 9 — 11.
  • Budapest - Vidék Serdülő Válogatott Verseny
    szeptember 10.
  • Kanizsa-Kupa
    szeptember 10 — 11.
  • 28th Danube Canoe and Rowing Marathon
    szeptember 10.
  • Paralimpia
    szeptember 14 — 15.
  • MARATON VILÁGBAJNOKSÁG
    szeptember 16 — 18.
  • Sárkányhajó Magyar Nagydíj és Sulisárkányok döntő
    szeptember 17 — 18.
  • Diósgyőr-Kupa
    szeptember 17.


Videók

  • Nádas Bence a döntőben a moszkvai EB-n K1-500m-en
  • II. válogató – Kammerer Zoltánt kérdeztük a négyes futam után
  • II. válogató – Fazekas Krisztina, a női K-1 1000m győztese

#kajakkenusport