23
Eseménynaptár
Március
Április
20
Lupa-Kupa
20
Wichmann Tamás Regionális Akadémia kölyök kajak vizi felmérő
20
Hazai Vizeken - Mosoni-Duna Beevezés
20
Mármarosi Kupa
20
Mosoni-Duna 75 leevezés
27
A-Híd Kupa, Öbölkör Bajnokság
28
Békési Teljesítmény Kör
28
Évadnyitó Maraton, Vígh Sándor Emlékverseny
28
Országos Regionális Akadémia Kölyök Kenu Vízi Felmérő
Május
1
I. Felnőtt kajak-kenu, U23 kenu Válogató és Ifjúsági Tájékoztató Verseny
4
Regionális Évadnyitó Bajnokság
4
Gyulay Zsolt Regionális Akadémia kölyök kajak vizi felmérő
8
ICF Európai Olimpiai Pótkvalifikációs Verseny
10
I. ICF Gyorsasági és Para Kajak-Kenu Világkupa
11
VI. Örökmozgó Kupa
15
ECA Slalom Európa-bajnokság
17
Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokság
18
Graboplast Masters és Para kajak-kenu Maraton Magyar Bajnokság
24
II. ICF Gyorsasági Világkupa
25
Sárkányhajó Magyar Bajnokság I. forduló
25
I. Ifjúsági Válogató Verseny
Június
1
Körös Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny
1
Hazai Vizeken - Dunakeszi Futam
5
II. Felnőtt, U23, Para Kajak-Kenu és SUP Válogató Verseny
8
Gyulay Zsolt Regionális Akadémiai Kupa (kajak) / Gyulay Zs. és Wichmann T. Akadémiai Kupa (kenu)
8
Vajda Attila Regionális Akadémiai Kupa (kajak) / Vajda A. és Kökény R. Reg. Akadémiai Kupa (kenu)
8
Csay Renáta Regionális Akadémiai Kupa (kajak) / Csay R.- és Kammerer Z. Reg. Akadémiai Kupa (kenu)
9
Kammerer Zoltán Regionális Akadémiai Kupa (kajak)
9
Kökény Roland Regionális Akadémiai Kupa (kajak)
9
Wichmann Tamás Regionális Akadémia Kupa (kajak)
12
ECA Felnőtt Gyorsasági, Para Kajak-Kenu és SUP Európa-bajnokság
21
II. Ifjúsági és U23 Válogató Verseny
22
Wichmann Tamás Regionális Akadémiai Eszkimó-Indián Játékok (kajak)
22
Gyulay Zsolt Regionális Akadémiai Eszkimó-Indián Játékok (kajak) és WTRA-GYZSRA (kenu)
22
Csay Renáta Regionális Akadémiai Eszkimó-Indián Játékok (kajak)
22
Kökény Roland Regionális Akadémiai Eszkimó-Indián Játékok (kajak)
22
Vajda Attila Regionális Akadémiai Eszkimó-Indián Játékok (kajak) és VARA-KRRA (kenu)
22
Kammerer Zoltán Regionális Akadémiai Eszkimó-Indián Játékok (kajak) és CSRRA-KZRA (kenu)
27
ECA Gyorsasági Ifjúsági és U23 Európa-bajnokság
28
Magyar Kupa Döntő
30
Sárkányhajó Magyar Bajnokság II. forduló
Július
2
Felnőtt, U23 és Ifjúsági Maraton Válogató
6
Hazai Vizeken - Sándor Tamás Emléktúra
11
Budapest, Pest Vármegye Bajnokság
11
Vidék Bajnokság
13
ICF Masters Világbajnokság
17
ICF Ifjúsági és U23-as Világbajnokság
20
Budapest Bajnokság, Balatoni Kamill Emlékverseny
20
Simon Fiala Emlékverseny
20
Masters Magyar Bajnokság, Balogh Anikó emlékverseny
22
ECA Masters Maraton Európa-bajnokság
25
Serdülő, Ifjúsági, U23-as Magyar Bajnokság és Para Kajak-Kenu Válogató
25
ECA Maraton Európa-bajnokság
27
Hervis Balaton-átevezés
Augusztus
2
Gyermek, Kölyök, SUP, Kajakpóló Magyar Bajnokság, Kolonics György emlékverseny
6
Nyári Olimpiai Játékok - Párizs, Gyorsasági Kajak-Kenu versenyszámok
14
Felnőtt Magyar Bajnokság nem olimpiai versenyszámok válogatója
15
ECA U23 és Ifjúsági Slalom Európa-bajnokság
22
ICF Felnőtt Gyorsasági nem olimpiai számos Világbajnokság
25
Sárkányhajó Magyar Bajnokság III. forduló
31
Göd Kupa
Szeptember
5
Olimpiai Reménységek Versenye - ORV
6
Paralimpiai Játékok - Párizs
13
III. Wichmann Tamás Nemzetközi Regatta
14
Borsod Megye Bajnokság - Veréb Krisztián Emlékverseny
19
ICF Maraton Világbajnokság
21
Nagy Zoltán Emlékverseny
21
MVM Kupa Hanzók Örs Emlékverseny
21
Hazai Vizeken - Balatonfüred-Tihany Beevezés
28
Olefin Kupa
28
II. Hírös Kupa
28