Mégse

Elnökség

Schmidt Gábor

Schmidt Gábor

Elnök
Weisz Róbert

Weisz Róbert

Regionális működésért felelős alelnök
Kárai Péter

Kárai Péter

Gazdasági és vagyongazdálkodási alelnök
Apáthy Endre

Apáthy Endre

Fejlesztési alelnök
Faludy András

Faludy András

Versenysport bizottság elnöke
Petrovics Kálmán

Petrovics Kálmán

Sportfejlesztési bizottság elnöke
Csabai Edvin

Csabai Edvin

Civil kapcsolatok bizottság elnöke
Medveczky Erika

Medveczky Erika

Sportolói bizottság elnöke
Doma Gergő

Doma Gergő

Budapesti régió képviselője
Horváth Gábor

Horváth Gábor

Budapesti régió képviselője
Molnár Gábor

Molnár Gábor

Dunakanyar régió képviselője
Benkő Zoltán

Benkő Zoltán

Alsó-Duna és Délnyugat-Magyarország régió képviselője
Sztanity László

Sztanity László

Felső-Duna és Észak-Magyarország régió képviselője
Kálmán Tibor

Kálmán Tibor

Alsó-Tisza és Körösök régió képviselője
dr. Farkas Gabriella

dr. Farkas Gabriella

Felső-Tisza régió képviselője

Közgyűlés

Dr. Baráth Etele

Dr. Baráth Etele

Elnök

Felügyelő Bizottság

Dr. Janza Péter

Elnök

Dr. Lits József

Tag

Horváth Péter

Tag

Dr. Bácskai János

Tag

Dr. Varga András

Tag

Hivatali Szervezet

ÜGYVEZETÉS

Szakács Bálint

Ügyvezető igazgató

Horváth Noémi

Nemzetközi kapcsolatok munkatárs

Kurilla Viktor

Sajtófőnök

Dr. Molnár Mária ügyvéd

Jog

Körmendi Eszter

Irodavezető

Kertai Márta

Irodai asszisztens

Matyi Mihályné

Irodai asszistens

Majorné Magyar Melinda

Irodai asszisztens

Salyné Orha Anikó

Hagyományőrzési ügyintéző

Bodnár Gergely

Gyakornok

SPORTSZAKMAI IGAZGATÓSÁG

Kubina Ádám

Főtitkár

Boros Gergely

Szakmai igazgató

Versenysport divízió

Kovács Tamás

Sportszakmai munkatárs

Válogatott keretek működéséért felelős divízió

Hüttner Csaba

Felnőtt szövetségi kapitány

Hajdu Botond

Para kajak-kenu szövetségi kapitány

Kadler Viktor

Maraton vezetőedző, megbízott szlalom szakágvezető

Makrai Csaba

Vezetőedző, férfi kajak, megbízott kajak utánpótlás szövetségi kapitány

Foltán László

Megbízott kenu utánpótlás szövetségi kapitány

Dónusz Éva

Vezetőedző, női kajak szakág, dopping ellenes feladatok szakreferens

Kovács Tamás

Vezetőedző, női kenu szakág

Környei Gergely

Szabadidős szakágvezető

Horváth Noémi

Sportszakmai koordinátor

Bencsik Attila

Sportszakmai ügyintéző

Mócsy Péter

Sportszakmai ügyintéző

Leikep Gusztáv

Sportszakmai ügyintéző

Osztermajer Dániel

Sportszakmai ügyintéző

Sportdiagnosztikai, sportegészségügyi és tehetségmenedzselési divízió

Pauman Dániel

Sportdiagnosztikai, sportegészségügyi és tehetségmenedzselési divízióvezető

Fülöp Tibor

Sportlabor vezető

Suskó Ádám

Teljesítménydiagnosztikai szakember, Humánkineziológus

Katona Péter

Teljesítménydiagnosztikai szakember

Trájer Emese

Teljesítménydiagnosztikai szakember

Dr. Kováts Tímea

Teljesítménydiagnosztikai szakember

Sum Viola Klára

Asszisztens

Dr. Komka Zsolt

Válogatott keretorvos

Dr. Toman József

Válogatott keretorvos

Rácz Fanni

Tehetségmenedzselési koordinátor

Klenyán Tamás

Sportmasszőr és fizioterapeuta

Baky Dániel

Sportpszichológus

Cseszkó Bence

Sportmasszőr és fizioterapeuta

Kovács Brigitta

Sportdiagnosztikai referens, sportszakmai koordinátor

Regionális akadémiák működéséért felelős divízió

Rasztotzky Anna

Regionális akadémia menedzser - Gyulay Zsolt Regionális Akadémia

Tóth Dávid

Regionális akadémia menedzser - Wichmann Tamás Regionális Akadémia

Bardóczi Krisztián

Regionális akadémia menedzser - Kökény Roland Regionális Akadémia

Sík Márton

Regionális akadémia menedzser - Vajda Attila Regionális Akadémia

Csaba András

Regionális akadémia menedzser - Kammerer Zoltán Regionális Akadémia

Hudi-Kadler Zsuzsanna

Regionális akadémia menedzser - Csay Renáta Regionális Akadémia

Sportszakmai titkárság

Papp Krisztina

Sportszakmai koordinátor

dr. Bartuszek-Juhász Eszter

Sportszakmai asszisztens

Csabai-Kaskötő Brigitta

Sportszakmai asszisztens

GAZDASÁGI IGAZGATÓSÁG

Alács Tibor

Gazdasági igazgató

Tervezési és kontrolling divízió

Melicher Rózsa

Költségvetési szakreferens

Baranyai Zsuzsanna

Költségvetési szakreferens

Pallagi Farkas Barnabás

Költségvetési gyakornok

Tagszervezeti kapcsolatok és humánpolitikai divízió

Makofka Blanka

Tagszervezeti kapcsolatok és humánpolitikai divízióvezető

Makofka Réka

Támogatás-elszámolási ellenőr

Lóth-Kökény Judit

Humánpolitikai menedzser

Eszközgazdálkodási divízió

Hegyi Sándor

Eszközgazdálkodási divízióvezető

Mészáros Gábor

Költségvetési-pénzügyi szakreferens

FEJLESZTÉSI ÉS VAGYONGAZDÁLKODÁSI IGAZGATÓSÁG

Sütő András

Fejlesztési és vagyongazdálkodási igazgató

Nyikos András

Projektvezető

Bakos Lajos

Projektvezető

Pajor Tibor

Vízivándor Program, vezető

Simonné Török Marianna

Vízivándor Program, projektasszisztens

Laczkó Bálint

Vízivándor Program, projektasszisztens

Jenei Virág Anna

Vízivándor Program, projektasszisztens

Balázs Réka

Vízivándor Program, projektasszisztens

Babella Dávid

Vízivándor Program, szaktanácsadó

SZERVEZÉSI ÉS MARKETING IGAZGATÓSÁG

Vida Gergely

Szervezési és marketing igazgató

Szervezési és szabadidősport divízió

Doba Richárd Alfréd

Projektkoordinátor

Marketing divízió

Rédei Zsuzsa

Marketing manager

Szalay Fanni

Marketing gyakornok

Stratégiai Bizottság

Dr. Baráth Etele

Elnök

Sujbert Levente

Tag

Béke László

Tag

Storcz Botond

Tag

Kálmán Péter

Tag

Balázs Péter

Tag

Versenysport Bizottság

Faludy András

Elnök

Oláh Tamás

Állandó tag

Sík Márton

Állandó tag

Storcz Botond

Állandó tag

Vaskuti István

Állandó tag

Fülöp János

Állandó tag

Hüvös Viktor

Felnőtt edző

Mórocz István

Felnőtt edző

Rasztotzky János

Utánpótlás edző

Kőbán Rita

Utánpótlás edző

Betlenfalvi István

Utánpótlás edző

Németh Gergő

Utánpótlás edző

Belcsik Ferenc

Utánpótlás edző

Márfi Gábor

Utánpótlás edző

Jámbor Attila

Maraton edző

Csaba András

Maraton edző

Gannoruwa Levente

Maraton edző

Sportfejlesztési Bizottság

Petrovics Kálmán

Elnök

Dr. Irmai István

Tag

Virág Tibor

Tag

Béke László

Tag

Molnár Gábor

Tag

Bedecs Ferenc

Tag

Kardos László

Tag

Dávid Eszter

Tag

Czina László

Tag

Kiss Tamás

Tag

Civil Kapcsolatok Bizottsága

Csabai Edvin

Elnök

Antal Dénes

Tag

Bagyinszki Zoltán

Tag

Fazekas Erzsébet

Tag

Juhász Gábor

Tag

Kücsön Gyula

Tag

Szemán Róbert

Tag

Tamás Rita

Tag

Gál-Berey Tünde

Tag

Sportolói Bizottság

Medveczky Erika

Elnök

Pauman Dániel

Gyorsasági szakág képviselője

Seprenyi Sára

Szlalom szakág képviselője

Potocny Marcel

Szlalom szakág képviselője

Varga Katalin

Para kajak-kenu szakág képviselője

Suba Róbert

Para kajak-kenu szakág képviselője

Süveges Lilla

Nem olimpiai kajak-kenu szakágak képviselője

Kövér Márton

Nem olimpiai kajak-kenu szakágak képviselője

Fellebbviteli Bizottság

Dr. Lőrinczy György

Elnök

dr. Farkas Gabriella

Tag

Benkő Zoltán

Tag

Kálmán Tibor

Tag

Petrovics Kálmán

Tag

Nyilvántartási, Igazolási és Átigazolási Bizottság

Dr. Bognár Viktor

Elnök

Kovács Tamás

Titkár

Vaskuti István

Tag

Dénes György

Tag

Sportfegyelmi Bizottság

Dr. Fábry György

Elnök

Dr. H. Szűcs Attila

Elnökhelyettes

Dr. Simor Miklós

Tag

Storcz Botond

Tag

Deme József

Tag

Hajóhitelesítő Bizottság

Varga Béla

Elnök

Dénes Gábor

Tag

Giczy Gergő

Tag

Koletics Miklós

Tag

Mészáros Zoltán

Tag

Versenybíró Bizottság

Pintér István

Elnök

Giczy Gergő

Elnökhelyettes

Dr. Janza Péter

Tag

Mészáros Zoltán

Tag

Molnárné Krajcsovicz Magdolna

Tag

Páger Zoltán

Tag

Sári Gabriella

Tag

Thürmer Géza

Tag

Weixl Mónika

Tag

Canoe Kft.

Dombi Rudolf

Ügyvezető

Varga Melinda

Értékesítési referens

Soltész János

Műszaki vezetőhelyettes

Varga-Henn Petra

Pénzügyi asszisztens

Kácsor József

Kapitány, STOPPER

Oláh Péter Tamás

Matróz, STOPPER

Agócs László

Matróz, STOPPER

Szabó Bernadett

Recepció vezető

Bán Péter

Recepció

Bíró Ottó

Műszaki asszisztens

Molnár Miklós

Műszaki asszisztens

Kálmán László

Műszaki asszisztens

BJMOKK Nonprofit Kft.

Nyikos András

Ügyvezető

Bukovics Eszter

Projektkoordinátor

Bakó Tamás

Online Portfólió Felelős

Sportrendszer Kft.

Antal Ferenc

Ügyvezető

Ipacs László

Projektkoordinátor