Mégse

Elnökség

Schmidt Gábor

Schmidt Gábor

Elnök
Weisz Róbert

Weisz Róbert

Regionális működésért felelős alelnök
Kárai Péter

Kárai Péter

Gazdasági és vagyongazdálkodási alelnök
Apáthy Endre

Apáthy Endre

Fejlesztési alelnök
Faludy András

Faludy András

Versenysport bizottság elnöke
Petrovics Kálmán

Petrovics Kálmán

Sportfejlesztési bizottság elnöke
Csabai Edvin

Csabai Edvin

Civil kapcsolatok bizottság elnöke
Medveczky Erika

Medveczky Erika

Sportolói bizottság elnöke
Doma Gergő

Doma Gergő

Budapesti régió képviselője
Horváth Gábor

Horváth Gábor

Budapesti régió képviselője
Kammerer Zoltán

Kammerer Zoltán

Dunakanyar régió képviselője
Benkő Zoltán

Benkő Zoltán

Alsó-Duna és Dél-Nyugat Magyarország régió képviselője
Sztanity László

Sztanity László

Felső-Duna és Észak-Magyarország régió képviselője
Kálmán Tibor

Kálmán Tibor

Alsó-Tisza és Körösök régió képviselője
Dr. Nyergesné dr. Farkas Gabriella

Dr. Nyergesné dr. Farkas Gabriella

Felső-Tisza régió képviselője

Közgyűlés

Dr. Baráth Etele

Dr. Baráth Etele

Elnök

Felügyelő Bizottság

Dr. Janza Péter

Elnök

Dr. Lits József

Tag

Horváth Péter

Tag

Dr. Bácskai János

Tag

Dr. Varga András

Tag

Hivatali Szervezet

Titkárság

Kubina Ádám

Főtitkár

Szakács Bálint

Titkárságvezető

Vida Gergely

Irodavezető

Balogh Péter Dávid

Sajtófőnök

Kiss József

Marketing vezető

Rédei Zsuzsa

Marketing manager

Dr. Molnár Mária ügyvéd

Jog

Matyi Mihályné

Recepció

Szakmai Igazgatóság

Boros Gergely

Szakmai igazgató

Hüttner Csaba

Felnőtt szövetségi kapitány

Weisz Róbert

Para szövetségi kapitány, maraton vezetőedző

Dónusz Éva

Vezetőedző, Női kajak szakág

Kovács Tamás

Vezetőedző, Női kenu szakág

Makrai Csaba

vezetőedző, megbízott (mb.) kajak utánpótlás szövetségi kapitány

Foltán László

vezetőedző, megbízott (mb.) kenu utánpótlás szövetségi kapitány

Pauman Dániel

Tehetségmenedzselési koordinátor

Storcz Botond

Szlalom szakág vezető

Mócsy Péter

Sportszakmai ügyintéző

Leikep Gusztáv

Sportszakmai ügyintéző

Bencsik Attila

Sportszakmai ügyintéző

Horváth Noémi

Sportszakmai asszisztens, utaztatás

Fejlesztési és Vagyongazdálkodási Igazgatóság

Sütő András

Fejlesztési és vagyongazdálkodási igazgató

Nyikos András

Projektvezető

Kovács-Nagy Rita

Projektvezető

Bakos Lajos

Projektvezető

Simonné Török Marianna

Vízivándor Program, projektasszisztens

Laczkó Bálint

Vízivándor Program, projektasszisztens

Balázs Réka

Vízivándor Program, projektasszisztens

Babella Dávid

Vízivándor Program, szaktanácsadó

Hákli Ferenc

Műszaki projektmenedzser

Máté Erika

Műszaki referens

Gazdasági Igazgatóság

Alács Tibor

Gazdasági igazgató

Homoki Tímea

Gazdasági igazgató helyettes

Homoki Nikolett

Költségvetési szakreferens

Kerekes Enikő

Költségvetési szakreferens

Makofka Réka

Költségvetési szakreferens

Mészáros Gábor

Költségvetési szakreferens

Makofka Blanka

Költségvetési szakreferens

Kökény Judit

Humánpolitikai menedzser

Hegyi Sándor

Gazdasági referens

Sportdiagnosztikai és Sportegészségügyi Igazgatóság

Dr. Molnár Dóra

Sportdiagnosztikai és Sportegészségügyi Igazgató

Fülöp Tibor

Sportlabor vezető

Dr. Kováts Tímea

Teljesítménydiagnosztikai szakember

Trájer Emese

Teljesítménydiagnosztikai szakember

Katona Péter

Teljesítménydiagnosztikai szakember

Baky Dániel

Sportpszichológus

Suskó Ádám

Teljesítménydiagnosztikai szakember, Humánkineziológus

Dr. Komka Zsolt

Kardiológus szakorvos, keretorvos

Dr. Marics Balázs

Okleveles táplálkozástudományi szakember

Németi Norbert

Okleveles rehabilitációs szakember

Szilágyi Hedvig

Kardiológiai asszisztens

Bukovinszky Gabriella

asszisztens

Stratégiai Bizottság

Dr. Baráth Etele

Elnök

Sujbert Levente

Tag

Béke László

Tag

Storcz Botond

Tag

Kálmán Péter

Tag

Balázs Péter

Tag

Versenysport Bizottság

Faludy András

Elnök

Oláh Tamás

Állandó tag

Sík Márton

Állandó tag

Storcz Botond

Állandó tag

Vaskuti István

Állandó tag

Fülöp János

Állandó tag

Hüvös Viktor

Felnőtt edző

Mórocz István

Felnőtt edző

Németh Szabolcs

Felnőtt edző

Rasztotzky János

Utánpótlás edző

Kőbán Rita

Utánpótlás edző

Betlenfalvi István

Utánpótlás edző

Németh Gergő

Utánpótlás edző

Belcsik Ferenc

Utánpótlás edző

Márfi Gábor

Utánpótlás edző

Jámbor Attila

Maraton edző

Csaba András

Maraton edző

Gannarouwa Levente

Maraton edző

Sportfejlesztési Bizottság

Petrovics Kálmán

Elnök

Dr. Irmai István

Tag

Virág Tibor

Tag

Béke László

Tag

Molnár Gábor

Tag

Bedecs Ferenc

Tag

Kardos László

Tag

Dávid Eszter

Tag

Czina László

Tag

Kiss Tamás

Tag

Civil Kapcsolatok Bizottsága

Csabai Edvin

Elnök

Antal Dénes

Tag

Bagyinszki Zoltán

Tag

Fazekas Erzsébet

Tag

Juhász Gábor

Tag

Kücsön Gyula

Tag

Szemán Róbert

Tag

Tamás Rita

Tag

Sportolói Bizottság

Medveczky Erika

Elnök

Pauman Dániel

Gyorsasági szakág képviselője

Seprényi Sára

Szlalom szakág képviselője

Potocny Marcel

Szlalom szakág képviselője

Varga Katalin

Para kajak-kenu szakág képviselője

Suba Róbert

Para kajak-kenu szakág képviselője

Süveges Lilla

Nem olimpiai kajak-kenu szakágak képviselője

Kövér Márton

Nem olimpiai kajak-kenu szakágak képviselője

Fellebbviteli Bizottság

Dr. Lőrinczy György

Elnök

Dr. Nyergesné dr. Farkas Gabriella

Tag

Benkő Zoltán

Tag

Kálmán Tibor

Tag

Petrovics Kálmán

Tag

Nyilvántartási, Igazolási és Átigazolási Bizottság

Dr. Bognár Viktor

Elnök

Kovács Tamás

Titkár

Vaskuti István

Tag

Dénes György

Tag

Hagyományőrző Bizottság

Zakariás Éva

Sportfegyelmi Bizottság

Dr. Fábry György

Elnök

Dr. H. Szűcs Attila

Elnökhelyettes

Dr. Simor Miklós

Tag

Storcz Botond

Tag

Deme József

Tag

Hajóhitelesítő Bizottság

Varga Béla

Elnök

Dénes Gábor

Tag

Giczy Gergő

Tag

Koletics Miklós

Tag

Mészáros Zoltán

Tag

Versenybíró Bizottság

Kovács Béla

Elnök

Pintér István

Elnökhelyettes

Dénes György

Tag

Barkóczi Jánosné

Tag

Iker László

Tag

Dr. Janza Péter

Tag

Giczy Gergő

Tag

Molnárné Krajcsovics Magdolna

Tag

Dr. Blahó Tamás

Tag

Molnárné Gál Éva

Tag

Thürmer Géza

Tag

Canoe Kft.

Tóth Viktor

Ügyvezető igazgató

Karkus Anita

Értékesítési vezető

Kindlinger Attila

Műszaki vezető

Hock Eszter

Pénzügyi asszisztens

Bán Péter

Portás

Herk László

Portás

Zsiros József

Recepció

Molnár Miklós

Műszaki asszisztens

Kálmán László

Műszaki asszisztens

Lénárt Attila

Recepció

BJMOKK Kft.

Vaskuti Máté

Ügyvezető

Bakos Lajos

Projektvezető

Cservári Gábor

Projektvezető

Kovács-Nagy Rita

Projektvezető

Bukovics Eszter

Projektasszisztens

Mikolás Annamária

Pénzügyi asszisztens

Máté Erika

Műszaki referens

Sportrendszer Kft.

Antal Ferenc

Ügyvezető

Ipacs László

Projekt koordinátor

Hákli Ferenc

Műszaki tanácsadó