Naptár

Letöltés
  • A-Híd Építő Kupa, Öbölkör Bajnokság
    április 29.
  • Évadnyitó Maraton
    április 29.
  • Vass István Masters Kenu-Kajak és Römi évadnyitó sárkányhajó maraton
    május 1.
  • Győri Sárkányhajó Roadshow, Évadniyitó 2000 méteres Verseny
    május 6.
  • Vizitúra Kupa 1 forduló - Olimpiai ötpróba
    május 6.
  • Vígh Sándor Emlékverseny, Kajak-Duatlon
    május 7.
  • Felnőtt, Ifjúsági és Parakenu Rangsoroló
    május 12 — 14.
  • Sárkányhajó EB válogató és Magyar Sárkányhajó Bajn. I. forduló
    május 13 — 14.
  • Graboplast Maraton Magyar Bajnokság
    május 19 — 21.
  • I. Gyorsasági Világkupa
    május 19 — 21.
  • Masters és Parakenu Maraton Magyar Bajnokság
    május 20 — 21.
  • Hídépítők Napja -Vízi felvonulás
    május 20.
  • Rafting Európa bajnokság
    május 22 — 28.
  • II. Gyorsasági Világkupa
    május 25 — 28.
  • Ifjúsági és U23 Nemzetközi Verseny
    május 26 — 28.
  • Sportágválasztó
    május 26 — 27.
  • Maraton Világkupa
    május 27 — 28.
  • Zsongó Lilafüred
    május 27.
  • Vízitúra Kupa 2. forduló
    május 27.
  • Borsod Megye Bajnokság
    május 28.
  • Felnőtt Szlalom Európa-bajnokság
    június 1 — 4.
  • III. Gyorsasági Világkupa
    június 2 — 4.
  • Sulisárkány
    június 2.
  • Régiós Diákolimpia - Szolnok
    június 3 — 4.
  • Régiós Diákolimpia - Sukoró
    június 3 — 4.
  • Régiós Diákolimpia - Budapest
    június 3 — 4.
  • Sárkányhajó Roadshow - Nagykanizsa
    június 3.
  • Sárkányhajó Roadshow - Balatonfüred
    június 3.
  • ICF Női Kenu Világkupa
    június 7 — 8.
  • I. Ifjúsági, U21 és EYOF Válogatóverseny
    június 8 — 10.
  • Vízitúra Kupa 3. forduló - Olimpiai ötpróba
    június 10.
  • Magyar Sárkányhajó Bajnokság II. forduló
    június 10.
  • I. Felnőtt VB.; I. Parakenu és U23 Vb. Válogatóverseny
    június 16 — 18.
  • I. Szlalom Világkupa
    június 16 — 18.
  • Simon Fiala Emlékverseny
    június 17 — 18.
  • IFJÚSÁGI és U23 GYORSASÁGI EURÓPA-BAJNOKSÁG
    június 22 — 25.
  • II. Szlalom Világkupa
    június 23 — 25.
  • Országos Diákolimpia, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság
    június 23 — 25.
  • Nyékládháza Kupa
    június 24.
  • Sárkányhajó Roadshow - Tokaj
    június 24.

@kajakkenusport