2014. évi versenynaptár

2014 Január
1 verseny
Január 25. Sárkányhajó Fizikai Felmérő
Budapest, Puskás Ferenc Stadion, Nevezési határidő: 2014. január 19. vasárnap
2014 Február
6 verseny
Február 08. III. Aquaworld Ergométeres - és Medencés Sárkányhajó Kupa
Budapest, Aquaworld Budapest élményfürdő, Nevezési határidő: 2014. január 31. péntek
Február 15. Héraklész Fizikai Felmérő, Téli Kajak-mérce, Parakenu erőfelérő
Tiszaújváros, Nevezési határidő: 2014. február 10. hétfő
Február 15. Héraklész Fizikai Felmérő
Szeged, Nevezési határidő: 2014. február 10. hétfő
Február 15. Héraklész Fizikai Felmérő
Győr, Nevezési határidő: 2014. február 10. hétfő
Február 15. Medencés Sárkányhajó Verseny
Baja, Nevezési határidő: 2014. február 1. szombat
Február 22. Medencés Sárkányhajó Verseny
Komárom, Nevezési határidő: 2014. február 8. szombat
2014 Április
3 verseny
Április 26. Rafting válogató
Wildalpen, Nevezési határidő:
Április 26. A-Híd Építő Kupa, Öbölkör Bajnokság
Budapest, U-öböl, Nevezési határidő: 2014. április 17. csütörtök
Április 27. EDF Kupa, Hanzók Örs Emlékverseny
Szeged, Maty-ér, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
2014 Május
21 verseny
Május 01. Évadnyitó Sárkányhajó Kupa, Vass István Emlékverseny
Budapest, Csepel, Nevezési határidő: 2014. április 17. csütörtök
Május 02. I. Gyorsasági Világkupa
Milánó, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Május 03. Budapest Diák Kupa
Budapest, U-öböl, Nevezési határidő: 2014. április 25. péntek
Május 04. Évadnyitó Maraton
Tolna, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Május 10. "Sulisárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság - ELMARAD
Budapest, U-öböl, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Május 10. "Sulisárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság - ELMARAD
Gyomaendrőd, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Május 10. Sárkányhajó Fieszta
Kaposvár, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Május 10. Ifjúsági Rangsoroló
Szolnok, Holt-Tisza, Nevezési határidő: 2014. május 5. hétfő
Május 11. Évadnyitó Verseny
Miskolc, Csorba-tó, Nevezési határidő: 2014. május 2. péntek
Május 11. Magyar Sárkányhajó Bajnokság I. forduló
Győr, Nevezési határidő: 2014. április 26. szombat
Május 16. II. Gyorsasági Világkupa
Račice, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Május 16. Graboplast Maraton Magyar Bajnokság
Győr, Nevezési határidő: 2014. május 12. hétfő
Május 17. XIII. Vízitúra Kupa I.forduló
Budapest, Óbuda, Nevezési határidő: 2014. május 3. szombat
Május 19. Rafting R6 Európa-bajnokság
Bosznia, Vrbas folyó, Nevezési határidő:
Május 23. Nagy Sportágválasztó
Budapest, Nevezési határidő:
Május 23. III. Gyorsasági és Parakenu Világkupa
Szeged, Nevezési határidő: 2014. május 6. kedd
Május 31. Országos Diákolimpia, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság
Sukoró, Nevezési határidő: 2014. május 26. hétfő
Május 31. Magyar Sárkányhajó Bajnokság II. forduló
Nagykanizsa, Nevezési határidő: 2014. május 17. szombat
Május 31. IV. Sárkányos Pünkösd
Csongrád, Nevezési határidő: 2014. május 28. szerda
2014 Június
27 verseny
Június 01. Szlalom Európa-bajnokság
Wien, Nevezési határidő:
Június 06. "Sulisárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság
Tiszaújváros, Nevezési határidő: 2014. május 23. péntek
Június 06. I. Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Eb, Vb és I. Ifjúsági Eb, Vb, U21 Eb Válogató
Szeged, Nevezési határidő: 2014. június 2. hétfő
Június 06. Vogalonga
Velence (ITA), Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Június 07. "Sulisárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság
Dunavarsány, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Június 07. I. Maraton Világkupa
Bohinj, Szlovénia, Nevezési határidő: 2014. május 24. szombat
Június 07. XIII.Vízitúra Kupa II.forduló, Masters 5km verseny
Szanazug, Nevezési határidő: 2014. május 24. szombat
Június 07. Sárkányhajó Fieszta
Balatonfüred, Nevezési határidő: 2014. május 24. szombat
Június 07. III. Balaton Quadratlon World Cup - Surfski válogató
Balatonudvari, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Június 08. IV. Balaton Duatlon
Balatonudvari, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Június 11. YOG Válogatóverseny
Sukoró, Nevezési határidő:
Június 13. Maraton Európa-bajnokság
Piestany, Nevezési határidő:
Június 14. I. Fertő Tavi Sárkányhajó Fesztivál
Fertő tó, strand, Nevezési határidő: 2014. június 8. vasárnap
Június 15. Eszkimó-Indián Játékok
Sukoró, Nevezési határidő: 2014. június 6. péntek
Június 20. Magyar Sárkányhajó Bajnokság III. forduló
Baja, Nevezési határidő: 2014. június 16. hétfő
Június 21. XIII. Vizítúra Kupa III. forduló
Csákánydoroszló, Nevezési határidő: 2014. június 7. szombat
Június 21. II. Ifjúsági Vb és II. Parakenu Eb, Vb Válogató
Szeged, Maty-ér, Nevezési határidő: 2014. június 16. hétfő
Június 21. Nemzetközi Dunatúra (TID)
Ingolstadt – Fekete-tenger, Nevezési határidő:
Június 25. Freestyle World Cup Millau (FRA)
, Nevezési határidő:
Június 26. Ifjúsági és U23 Gyorsasági Európa-bajnokság
Mantes-en-Yveliness, Nevezési határidő:
Június 27. II. Felnőtt és U23 Gyorsasági Vb. Válogató
Szeged, Nevezési határidő: 2014. június 23. hétfő
Június 28. Mozgás Éjszakája
Városliget, Nevezési határidő:
Június 28. Simon Fiala Emlékverseny
Békésszentandrás, Nevezési határidő: 2014. június 23. hétfő
Június 28. VIII. Voluta Nemzetközi Vízi Karnevál Sárkányhajó Verseny
Mosonmagyaróvár, Nevezési határidő: 2014. június 18. szerda
Június 28. Sárkányhajó Fieszta
Tokaj, Nevezési határidő: 2014. június 23. hétfő
Június 30. ICF Freestyle World Cup - Salt (ESP)
, Nevezési határidő:
2014 Július
16 verseny
Július 04. Vidék Bajnokság
Sukoró, Nevezési határidő: 2014. június 30. hétfő
Július 05. Budapest Bajnokság
Budapest, U-öböl, Nevezési határidő: 2014. június 30. hétfő
Július 05. XIII. Vizítúra Kupa IV. forduló
Szigetszentmiklós, Nevezési határidő: 2014. június 21. szombat
Július 05. Magyar Sárkányhajó Bajnokság IV. forduló, Vb válogató
Szeged, Maty-ér, Nevezési határidő: 2014. június 30. hétfő
Július 07. Freestyle World Cup Sort (ESP)
, Nevezési határidő:
Július 11. Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Európa-bajnokság
Brandenburg, Nevezési határidő:
Július 12. Körös-Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny
Szarvas, Nevezési határidő: 2014. július 7. hétfő
Július 12. Masters Magyar Bajnokság
Szolnok, Nevezési határidő: 2014. július 7. hétfő
Július 13. II. Hajdúnánási Vízválasztó Hétvége
Hajdúnánás, Nevezési határidő: 2014. július 10. csütörtök
Július 16. Rafting R4 Európa-bajnokság
Szlovákia, Dunacsúny, Nevezési határidő:
Július 19. XIII. Vízitúra Kupa V. forduló
Kiskunlacháza, Nevezési határidő: 2014. július 5. szombat
Július 20. III. Tihany Kupa
Tihany, Nevezési határidő:
Július 25. Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny
Sukoró, Nevezési határidő: 2014. július 21. hétfő
Július 26. Magyar Sárkányhajó Bajnokság V. forduló
Dunaújváros, Nevezési határidő: 2014. július 21. hétfő
Július 26. II. Maraton Világkupa
Trasona, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
2014 Augusztus
18 verseny
Augusztus 02. Ifjúsági és U23 Gyorsasági Magyar Bajnokság
Szolnok, Nevezési határidő: 2014. július 28. hétfő
Augusztus 06. Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Világbajnokság
Moszkva, Nevezési határidő:
Augusztus 09. Magyar Sárkányhajó Bajnokság VI. forduló
Kecskemét, Nevezési határidő: 2014. augusztus 4. hétfő
Augusztus 09. IV. Polgári Sárkányhajó Fesztivált
Polgár, Nevezési határidő:
Augusztus 14. Egyetemi és Főiskolai Világbajnokság
Minszk, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Augusztus 14. Sárkányhajó Edzőtábor
Fadd-Dombori, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Augusztus 15. Ocean Racing European Championship
Vila do Conde (POR), Nevezési határidő:
Augusztus 15. Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Magyar Bajnokság
Szolnok, Nevezési határidő: 2014. augusztus 11. hétfő
Augusztus 16. XIII. Vízitúra Kupa VI. forduló
Tokaj, Nevezési határidő: 2014. augusztus 2. szombat
Augusztus 23. Viharsarok Kupa
Gyomaendrőd, Nevezési határidő: 2014. augusztus 19. kedd
Augusztus 23. Ifjúsági Olimpiai Játékok
Nanjing, Nevezési határidő:
Augusztus 23. VII. Balaton Maraton
Balatonudvari, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Augusztus 23. Tokaji összetett Folyambajnokság - ELMARAD
Tokaj, Nevezési határidő:
Augusztus 23. Dunakanyar Kupa
Nagymaros, Nevezési határidő:
Augusztus 24. II. Sprint Quadratlon World Cup
Balatonudvari, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Augusztus 28. ICF Sárkányhajó Világbajnokság
Poznan, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Augusztus 29. Felnőtt, U23 és Ifjúsági Maraton Válogatóverseny
Győr, Nevezési határidő: 2014. augusztus 25. hétfő
Augusztus 30. Békés-Csaba Sárkányhajó Verseny
Békés, Békéscsaba, Nevezési határidő: 2014. augusztus 21. csütörtök
2014 Szeptember
21 verseny
Szeptember 06. Vígh Sándor Emlékverseny, Kajak Duatlon
Kaposvár-Toponár, Nevezési határidő: 2014. szeptember 3. szerda
Szeptember 06. XIII. Vízitúra Kupa VII. forduló
Dunakiliti, Nevezési határidő: 2014. augusztus 4. hétfő
Szeptember 06. III. Velence Duatlon
Sukoró, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Szeptember 06. Diósgyőr-Kupa
Diósgyőr, Nevezési határidő:
Szeptember 06. Borsod Megye Bajnoksága
Miskolc, Csorba-tó, Nevezési határidő:
Szeptember 06. Kikötő Kupa, Békési kajak - kenu duatlon
Békési Kishajókikötő, Nevezési határidő: 2014. szeptember 1. hétfő
Szeptember 07. I. Sprint Kajak Triatlon
Sukoró, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Szeptember 12. "Sulisárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság
Tiszaújváros, Nevezési határidő: 2014. augusztus 29. péntek
Szeptember 12. Olimpiai Reménységek Versenye
Piestany, Nevezési határidő:
Szeptember 12. ICF Masters Verseny
Ottensheim-Linz, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Szeptember 13. VII. Békés-Csaba-Gyula Indiánkenu túlélő verseny
Gyula, Nevezési határidő: 2014. szeptember 8. hétfő
Szeptember 13. II. Sárkányhajó Magyar Nagydíj
Sukoró, Nevezési határidő: 2014. szeptember 5. péntek
Szeptember 13. Kajakpóló Magyar Bajnokság
Oroszlány, Nevezési határidő:
Szeptember 19. Nagy Sportágválasztó
Budapest, Nevezési határidő:
Szeptember 20. Miskolc Városi Bajnokság
Miskolc, Nevezési határidő: 2014. szeptember 12. péntek
Szeptember 20. Dunaferr Kupa
Dunaújváros, Nevezési határidő: 2014. szeptember 12. péntek
Szeptember 20. Újbuda-Lágymányos Kupa
Budapest, Lágymányosi-öböl, Nevezési határidő: 2014. szeptember 15. hétfő
Szeptember 21. III. "Sprint-Aréna" Utánpótlás Sprint Verseny
Tiszaújváros, Nevezési határidő: 2014. szeptember 19. péntek
Szeptember 24. Kajakpóló Világbajnokság
Thury-Harcourt (FRA), Nevezési határidő:
Szeptember 26. Maraton Világbajnokság
Oklahoma City, Nevezési határidő:
Szeptember 28. Nagy Zoltán Emlékverseny
Szolnoki Holt-Tisza, Kajak-kenu pálya, Nevezési határidő: 2014. szeptember 19. péntek
2014 Október
5 verseny
Október 02. Surfski Magyar Amatőr Bajnokság
Losinje (HRV), Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Október 04. Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny
Sukoró, Nevezési határidő: 2014. szeptember 29. hétfő
Október 11. Népszerűsítő Maraton
Budapest, UTE Vízitelep, Nevezési határidő: 2014. október 3. péntek
Október 11. II. Évadzáró Bocskai Kupa
Hajdúnánás, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Október 11. Népszerűsítő Maraton
Tolna, Nevezési határidő: 2014. október 4. szombat
2014 November
1 verseny
November 08. Nagy Hideg-hegy futás
Szokolya-Királyrét, Nevezési határidő: 2014. november 3. hétfő
2014 December
1 verseny
December 27. Karácsonyi evezés Hajdúnánáson
Hajdúnánási Gyógyfürdő csónakázó tava, Nevezési határidő:
  • Szponzorok

  • Legutóbb feltöltött képek

  • Szeged 2014

  • Felhasználói Panel