2014. évi versenynaptár

2014 Január
1 verseny
Január 25. Sárkányhajó Fizikai Felmérő
Budapest, Puskás Ferenc Stadion, Nevezési határidő: 2014. január 19. vasárnap
2014 Február
6 verseny
Február 08. III. Aquaworld Ergométeres - és Medencés Sárkányhajó Kupa
Budapest, Aquaworld Budapest élményfürdő, Nevezési határidő: 2014. január 31. péntek
Február 15. Héraklész Fizikai Felmérő, Téli Kajak-mérce, Parakenu erőfelérő
Tiszaújváros, Nevezési határidő: 2014. február 10. hétfő
Február 15. Héraklész Fizikai Felmérő
Szeged, Nevezési határidő: 2014. február 10. hétfő
Február 15. Héraklész Fizikai Felmérő
Győr, Nevezési határidő: 2014. február 10. hétfő
Február 15. Medencés Sárkányhajó Verseny
Baja, Nevezési határidő: 2014. február 1. szombat
Február 22. Medencés Sárkányhajó Verseny
Komárom, Nevezési határidő: 2014. február 8. szombat
2014 Április
3 verseny
Április 26. Rafting válogató
Wildalpen, Nevezési határidő:
Április 26. A-Híd Építő Kupa, Öbölkör Bajnokság
Budapest, U-öböl, Nevezési határidő: 2014. április 17. csütörtök
Április 27. EDF Kupa, Hanzók Örs Emlékverseny
Szeged, Maty-ér, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
2014 Május
21 verseny
Május 01. Évadnyitó Sárkányhajó Kupa, Vass István Emlékverseny
Budapest, Csepel, Nevezési határidő: 2014. április 17. csütörtök
Május 02. I. Gyorsasági Világkupa
Milánó, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Május 03. Budapest Diák Kupa
Budapest, U-öböl, Nevezési határidő: 2014. április 25. péntek
Május 04. Évadnyitó Maraton
Tolna, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Május 10. "Sulisárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság - ELMARAD
Budapest, U-öböl, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Május 10. "Sulisárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság - ELMARAD
Gyomaendrőd, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Május 10. Sárkányhajó Fieszta
Kaposvár, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Május 10. Ifjúsági Rangsoroló
Szolnok, Holt-Tisza, Nevezési határidő: 2014. május 5. hétfő
Május 11. Évadnyitó Verseny
Miskolc, Csorba-tó, Nevezési határidő: 2014. május 2. péntek
Május 11. Magyar Sárkányhajó Bajnokság I. forduló
Győr, Nevezési határidő: 2014. április 26. szombat
Május 16. II. Gyorsasági Világkupa
Račice, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Május 16. Graboplast Maraton Magyar Bajnokság
Győr, Nevezési határidő: 2014. május 12. hétfő
Május 17. XIII. Vízitúra Kupa I.forduló
Budapest, Óbuda, Nevezési határidő: 2014. május 3. szombat
Május 19. Rafting R6 Európa-bajnokság
Bosznia, Vrbas folyó, Nevezési határidő:
Május 23. Nagy Sportágválasztó
Budapest, Nevezési határidő:
Május 23. III. Gyorsasági és Parakenu Világkupa
Szeged, Nevezési határidő: 2014. május 6. kedd
Május 31. Országos Diákolimpia, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság
Sukoró, Nevezési határidő: 2014. május 26. hétfő
Május 31. Magyar Sárkányhajó Bajnokság II. forduló
Nagykanizsa, Nevezési határidő: 2014. május 17. szombat
Május 31. IV. Sárkányos Pünkösd
Csongrád, Nevezési határidő: 2014. május 28. szerda
2014 Június
27 verseny
Június 01. Szlalom Európa-bajnokság
Wien, Nevezési határidő:
Június 06. "Sulisárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság
Tiszaújváros, Nevezési határidő: 2014. május 23. péntek
Június 06. I. Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Eb, Vb és I. Ifjúsági Eb, Vb, U21 Eb Válogató
Szeged, Nevezési határidő: 2014. június 2. hétfő
Június 06. Vogalonga
Velence (ITA), Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Június 07. "Sulisárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság
Dunavarsány, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Június 07. I. Maraton Világkupa
Bohinj, Szlovénia, Nevezési határidő: 2014. május 24. szombat
Június 07. XIII.Vízitúra Kupa II.forduló, Masters 5km verseny
Szanazug, Nevezési határidő: 2014. május 24. szombat
Június 07. Sárkányhajó Fieszta
Balatonfüred, Nevezési határidő: 2014. május 24. szombat
Június 07. III. Balaton Quadratlon World Cup - Surfski válogató
Balatonudvari, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Június 08. IV. Balaton Duatlon
Balatonudvari, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Június 11. YOG Válogatóverseny
Sukoró, Nevezési határidő:
Június 13. Maraton Európa-bajnokság
Piestany, Nevezési határidő:
Június 14. I. Fertő Tavi Sárkányhajó Fesztivál
Fertő tó, strand, Nevezési határidő: 2014. június 8. vasárnap
Június 15. Eszkimó-Indián Játékok
Sukoró, Nevezési határidő: 2014. június 6. péntek
Június 20. Magyar Sárkányhajó Bajnokság III. forduló
Baja, Nevezési határidő: 2014. június 16. hétfő
Június 21. XIII. Vizítúra Kupa III. forduló
Csákánydoroszló, Nevezési határidő: 2014. június 7. szombat
Június 21. II. Ifjúsági Vb és II. Parakenu Eb, Vb Válogató
Szeged, Maty-ér, Nevezési határidő: 2014. június 16. hétfő
Június 21. Nemzetközi Dunatúra (TID)
Ingolstadt – Fekete-tenger, Nevezési határidő:
Június 25. Freestyle World Cup Millau (FRA)
, Nevezési határidő:
Június 26. Ifjúsági és U23 Gyorsasági Európa-bajnokság
Mantes-en-Yveliness, Nevezési határidő:
Június 27. II. Felnőtt és U23 Gyorsasági Vb. Válogató
Szeged, Nevezési határidő: 2014. június 23. hétfő
Június 28. Mozgás Éjszakája
Városliget, Nevezési határidő:
Június 28. Simon Fiala Emlékverseny
Békésszentandrás, Nevezési határidő: 2014. június 23. hétfő
Június 28. VIII. Voluta Nemzetközi Vízi Karnevál Sárkányhajó Verseny
Mosonmagyaróvár, Nevezési határidő: 2014. június 18. szerda
Június 28. Sárkányhajó Fieszta
Tokaj, Nevezési határidő: 2014. június 23. hétfő
Június 30. ICF Freestyle World Cup - Salt (ESP)
, Nevezési határidő:
2014 Július
16 verseny
Július 04. Vidék Bajnokság
Sukoró, Nevezési határidő: 2014. június 30. hétfő
Július 05. Budapest Bajnokság
Budapest, U-öböl, Nevezési határidő: 2014. június 30. hétfő
Július 05. XIII. Vizítúra Kupa IV. forduló
Szigetszentmiklós, Nevezési határidő: 2014. június 21. szombat
Július 05. Magyar Sárkányhajó Bajnokság IV. forduló, Vb válogató
Szeged, Maty-ér, Nevezési határidő: 2014. június 30. hétfő
Július 07. Freestyle World Cup Sort (ESP)
, Nevezési határidő:
Július 11. Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Európa-bajnokság
Brandenburg, Nevezési határidő:
Július 12. Körös-Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny
Szarvas, Nevezési határidő: 2014. július 7. hétfő
Július 12. Masters Magyar Bajnokság
Szolnok, Nevezési határidő: 2014. július 7. hétfő
Július 13. II. Hajdúnánási Vízválasztó Hétvége
Hajdúnánás, Nevezési határidő: 2014. július 10. csütörtök
Július 16. Rafting R4 Európa-bajnokság
Szlovákia, Dunacsúny, Nevezési határidő:
Július 19. XIII. Vízitúra Kupa V. forduló
Kiskunlacháza, Nevezési határidő: 2014. július 5. szombat
Július 20. III. Tihany Kupa
Tihany, Nevezési határidő:
Július 25. Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny
Sukoró, Nevezési határidő: 2014. július 21. hétfő
Július 26. Magyar Sárkányhajó Bajnokság V. forduló
Dunaújváros, Nevezési határidő: 2014. július 21. hétfő
Július 26. II. Maraton Világkupa
Trasona, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
2014 Augusztus
18 verseny
Augusztus 02. Ifjúsági és U23 Gyorsasági Magyar Bajnokság
Szolnok, Nevezési határidő: 2014. július 28. hétfő
Augusztus 06. Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Világbajnokság
Moszkva, Nevezési határidő:
Augusztus 09. Magyar Sárkányhajó Bajnokság VI. forduló
Kecskemét, Nevezési határidő: 2014. augusztus 4. hétfő
Augusztus 09. IV. Polgári Sárkányhajó Fesztivált
Polgár, Nevezési határidő:
Augusztus 14. Egyetemi és Főiskolai Világbajnokság
Minszk, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Augusztus 14. Sárkányhajó Edzőtábor
Fadd-Dombori, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Augusztus 15. Ocean Racing European Championship
Vila do Conde (POR), Nevezési határidő:
Augusztus 15. Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Magyar Bajnokság
Szolnok, Nevezési határidő: 2014. augusztus 11. hétfő
Augusztus 16. XIII. Vízitúra Kupa VI. forduló
Tokaj, Nevezési határidő: 2014. augusztus 2. szombat
Augusztus 23. Viharsarok Kupa
Gyomaendrőd, Nevezési határidő: 2014. augusztus 19. kedd
Augusztus 23. Ifjúsági Olimpiai Játékok
Nanjing, Nevezési határidő:
Augusztus 23. VII. Balaton Maraton
Balatonudvari, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Augusztus 23. Tokaji összetett Folyambajnokság - ELMARAD
Tokaj, Nevezési határidő:
Augusztus 23. Dunakanyar Kupa
Nagymaros, Nevezési határidő:
Augusztus 24. II. Sprint Quadratlon World Cup
Balatonudvari, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Augusztus 28. ICF Sárkányhajó Világbajnokság
Poznan, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Augusztus 29. Felnőtt, U23 és Ifjúsági Maraton Válogatóverseny
Győr, Nevezési határidő: 2014. augusztus 25. hétfő
Augusztus 30. Békés-Csaba Sárkányhajó Verseny
Békés, Békéscsaba, Nevezési határidő: 2014. augusztus 21. csütörtök
2014 Szeptember
21 verseny
Szeptember 06. Vígh Sándor Emlékverseny, Kajak Duatlon
Kaposvár-Toponár, Nevezési határidő: 2014. szeptember 3. szerda
Szeptember 06. XIII. Vízitúra Kupa VII. forduló
Dunakiliti, Nevezési határidő: 2014. augusztus 4. hétfő
Szeptember 06. III. Velence Duatlon
Sukoró, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Szeptember 06. Diósgyőr-Kupa
Diósgyőr, Nevezési határidő:
Szeptember 06. Borsod Megye Bajnoksága
Miskolc, Csorba-tó, Nevezési határidő:
Szeptember 06. Kikötő Kupa, Békési kajak - kenu duatlon
Békési Kishajókikötő, Nevezési határidő: 2014. szeptember 1. hétfő
Szeptember 07. I. Sprint Kajak Triatlon
Sukoró, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Szeptember 12. "Sulisárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság
Tiszaújváros, Nevezési határidő: 2014. augusztus 29. péntek
Szeptember 12. Olimpiai Reménységek Versenye
Piestany, Nevezési határidő:
Szeptember 12. ICF Masters Verseny
Ottensheim-Linz, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Szeptember 13. VII. Békés-Csaba-Gyula Indiánkenu túlélő verseny
Gyula, Nevezési határidő: 2014. szeptember 8. hétfő
Szeptember 13. II. Sárkányhajó Magyar Nagydíj
Sukoró, Nevezési határidő: 2014. szeptember 5. péntek
Szeptember 13. Kajakpóló Magyar Bajnokság
Oroszlány, Nevezési határidő:
Szeptember 19. Nagy Sportágválasztó
Budapest, Nevezési határidő:
Szeptember 20. Miskolc Városi Bajnokság
Miskolc, Nevezési határidő: 2014. szeptember 12. péntek
Szeptember 20. Dunaferr Kupa
Dunaújváros, Nevezési határidő: 2014. szeptember 12. péntek
Szeptember 20. Újbuda-Lágymányos Kupa
Budapest, Lágymányosi-öböl, Nevezési határidő: 2014. szeptember 15. hétfő
Szeptember 21. III. "Sprint-Aréna" Utánpótlás Sprint Verseny
Tiszaújváros, Nevezési határidő: 2014. szeptember 19. péntek
Szeptember 24. Kajakpóló Világbajnokság
Thury-Harcourt (FRA), Nevezési határidő:
Szeptember 26. Maraton Világbajnokság
Oklahoma City, Nevezési határidő:
Szeptember 28. Nagy Zoltán Emlékverseny
Szolnoki Holt-Tisza, Kajak-kenu pálya, Nevezési határidő: 2014. szeptember 19. péntek
2014 Október
5 verseny
Október 02. Surfski Magyar Amatőr Bajnokság
Losinje (HRV), Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Október 04. Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny
Sukoró, Nevezési határidő: 2014. szeptember 29. hétfő
Október 11. Népszerűsítő Maraton
Budapest, UTE Vízitelep, Nevezési határidő: 2014. október 3. péntek
Október 11. II. Évadzáró Bocskai Kupa
Hajdúnánás, Nevezési határidő: 2014. január 1. szerda
Október 11. Népszerűsítő Maraton
Tolna, Nevezési határidő: 2014. október 4. szombat
2014 November
1 verseny
November 08. Nagy Hideg-hegy futás
Szokolya-Királyrét, Nevezési határidő: 2014. november 3. hétfő
2014 December
1 verseny
December 27. Karácsonyi evezés Hajdúnánáson
Hajdúnánási Gyógyfürdő csónakázó tava, Nevezési határidő:
  • Szponzorok

  • Legutóbb feltöltött képek

  • Idei versenyek

    Összes
    Versenyek
    Szabadidő
    2014. január 25. szombat
    Budapest,
    2014. február 8. szombat
    Budapest, aquaworld
    2014. február 15. szombat
    Szeged,
    2014. február 15. szombat
    Győr,
    2014. február 15. szombat
    Baja,
    2014. február 22. szombat
    Komárom,
    2014. április 26. szombat - 2014. április 27. vasárnap
    Wildalpen,
    2014. április 26. szombat
    Budapest,
    2014. április 27. vasárnap
    Szeged,
    2014. május 2. péntek - 2014. május 4. vasárnap
    Milano,
    2014. május 3. szombat
    Budapest,
    2014. május 4. vasárnap
    Tolna,
    2014. május 10. szombat
    Kaposvár,
    2014. május 10. szombat - 2014. május 11. vasárnap
    Holt-Tisza,
    2014. május 11. vasárnap
    Csorba-tó,
    2014. május 11. vasárnap
    Győr, Aranypart
    2014. május 16. péntek - 2014. május 18. vasárnap
    Račice,
    2014. május 16. péntek - 2014. május 18. vasárnap
    Győr, Töltésszer utca 20
    2014. május 17. szombat
    Budapest,
    2014. május 19. hétfő - 2014. május 25. vasárnap
    2014. május 23. péntek - 2014. május 24. szombat
    Budapest,
    2014. május 23. péntek - 2014. május 25. vasárnap
    Szeged, Maty-ér
    2014. május 24. szombat - 2014. május 25. vasárnap
    Sárospatak,
    2014. május 31. szombat - 2014. június 1. vasárnap
    Sukoró,
    2014. május 31. szombat
    Nagykanizsa,
    2014. május 31. szombat
    Csongrád,
    2014. június 1. vasárnap - 2014. június 2. hétfő
    Wien,
    2014. június 6. péntek - 2014. június 8. vasárnap
    Szeged, Maty-ér
    2014. június 6. péntek - 2014. június 8. vasárnap
    Venice,
    2014. június 7. szombat - 2014. június 8. vasárnap
    Bohinj,
    2014. június 7. szombat
    Balatonfüred,
    2014. június 7. szombat
    Balatonudvari,
    2014. június 8. vasárnap
    Balatonudvari,
    2014. június 11. szerda
    Sukoró,
    2014. június 13. péntek - 2014. június 15. vasárnap
    Piestany,
    2014. június 14. szombat
    , Fertő tó, strand
    2014. június 15. vasárnap
    Sukoró,
    2014. június 20. péntek - 2014. június 21. szombat
    Baja,
    2014. június 21. szombat
    Csákánydoroszló,
    2014. június 21. szombat - 2014. június 22. vasárnap
    Szeged, Maty-ér
    2014. június 21. szombat - 2014. szeptember 4. csütörtök
    Ingolstadt,
    2014. június 25. szerda - 2014. június 29. vasárnap
    2014. június 26. csütörtök - 2014. június 29. vasárnap
    Mantes-en-Yveliness,
    2014. június 27. péntek - 2014. június 29. vasárnap
    Szeged, Maty-ér
    2014. június 28. szombat - 2014. június 29. vasárnap
    Városliget,
    2014. június 28. szombat - 2014. június 29. vasárnap
    Békésszentandrás,
    2014. június 28. szombat - 2014. június 29. vasárnap
    Mosonmagyaróvár, strand utca 16.
    2014. június 28. szombat
    Tokaj, Zenit vízibázis
    2014. június 30. hétfő - 2014. június 6. péntek
    2014. július 4. péntek - 2014. július 6. vasárnap
    Sukoró,
    2014. július 5. szombat - 2014. július 6. vasárnap
    Budapest,
    2014. július 5. szombat
    Szigetszentmiklós,
    2014. július 5. szombat
    Szeged, Maty-ér
    2014. július 7. hétfő - 2014. július 13. vasárnap
    2014. július 11. péntek - 2014. július 13. vasárnap
    Brandenburg,
    2014. július 12. szombat - 2014. július 13. vasárnap
    Szarvas, Üdülő sétány 2.
    2014. július 12. szombat - 2014. július 13. vasárnap
    Szolnok,
    2014. július 13. vasárnap
    Hajdúnánás,
    2014. július 16. szerda - 2014. július 20. vasárnap
    Pozsony,
    2014. július 17. csütörtök - 2014. július 20. vasárnap
    Szeged, Maty-ér
    2014. július 19. szombat
    Kiskunlacháza,
    2014. július 20. vasárnap
    Tihany,
    2014. július 25. péntek - 2014. július 27. vasárnap
    Sukoró,
    2014. július 26. szombat
    Dunaújváros, Szigeti út
    2014. július 26. szombat - 2014. július 27. vasárnap
    Trasona,
    2014. augusztus 2. szombat - 2014. augusztus 3. vasárnap
    Szolnok,
    2014. augusztus 6. szerda - 2014. augusztus 10. vasárnap
    Moszkva, Krylatskoe
    2014. augusztus 9. szombat
    Kecskemét,
    2014. augusztus 9. szombat
    Polgár,
    2014. augusztus 14. csütörtök - 2014. augusztus 17. vasárnap
    Minszk,
    2014. augusztus 14. csütörtök - 2014. augusztus 17. vasárnap
    Fadd-Dombori,
    2014. augusztus 15. péntek - 2014. augusztus 17. vasárnap
    2014. augusztus 15. péntek - 2014. augusztus 17. vasárnap
    Szolnok,
    2014. augusztus 16. szombat
    Tokaj,
    2014. augusztus 23. szombat
    Gyomaendrőd,
    2014. augusztus 23. szombat - 2014. augusztus 27. szerda
    Nanjing,
    2014. augusztus 23. szombat
    Balatonudvari,
    2014. augusztus 23. szombat
    Tokaj,
    2014. augusztus 23. szombat
    Nagymaros,
    2014. augusztus 24. vasárnap
    Balatonudvari,
    2014. augusztus 28. csütörtök - 2014. augusztus 31. vasárnap
    Poznan,
    2014. augusztus 29. péntek - 2014. augusztus 30. szombat
    Győr, Töltésszer utca
    2014. augusztus 30. szombat
    Békésszentandrás,
    2014. szeptember 6. szombat
    Kaposvár-Toponár, Deseda Sporttelep
    2014. szeptember 6. szombat
    Dunakiliti,
    2014. szeptember 6. szombat
    Sukoró,
    2014. szeptember 6. szombat
    Diósgyőr,
    2014. szeptember 6. szombat
    Miskolc, Csorba-tó
    2014. szeptember 6. szombat
    Békés, Békési Kishajókikötő (Békési Duzzasztómű mellett a békési oldalon)
    2014. szeptember 7. vasárnap
    Sukoró,
    2014. szeptember 12. péntek - 2014. szeptember 14. vasárnap
    Piestany,
    2014. szeptember 12. péntek - 2014. szeptember 14. vasárnap
    Ottensheim,
    2014. szeptember 13. szombat - 2014. szeptember 14. vasárnap
    Sukoró,
    2014. szeptember 13. szombat - 2014. szeptember 14. vasárnap
    Oroszlány,
    2014. szeptember 19. péntek - 2014. szeptember 20. szombat
    Budapest,
    2014. szeptember 20. szombat
    Miskolc, Csorba tó
    2014. szeptember 20. szombat
    Dunaújváros, Dunaújvárosi Kikötő Öböl
    2014. szeptember 20. szombat
    Budapest, Lágymányosi-öböl
    2014. szeptember 21. vasárnap
    Tiszaújváros,
    2014. szeptember 24. szerda - 2014. szeptember 28. vasárnap
    Thury-Harcourt,
    2014. szeptember 26. péntek - 2014. szeptember 28. vasárnap
    Oklahoma City, Boathouse District
    2014. szeptember 28. vasárnap
    Szolnok,
    2014. október 2. csütörtök - 2014. október 5. vasárnap
    Losinje,
    2014. október 4. szombat - 2014. október 5. vasárnap
    Sukoró,
    2014. október 11. szombat
    Budapest,
    2014. október 11. szombat
    Hajdúnánás,
    2014. október 11. szombat
    Tolna, Fürdőház u. 1.
    2014. november 8. szombat
    Szokolya, Királyrét
    2014. december 27. szombat
    Hajdúnánás, Fürdő utca 7.
  • Szeged 2014

  • Felhasználói Panel