Mégse

2009

Hídépítő Kupa – Öböl kör bajnokság 2009.04.25.

jegyzokonyv_2009_hidepito_kupa.pdf

Hanzok Örs Emlékverseny és Démász Kupa, 2009.04.25.

hanzok_jegyzokonyv09.pdf

Évadnyitó Maraton Verseny, 2009.05.02.

tolna_evadnyito_jkvjavitott.pdf

Sun Kupa Felnőtt és Ifjúsági Rangsoroló, 2009.05.15-17.

sun_kupa_teljes_jegyzokonyv.pdf

Hungexpo Kupa IV. Kajak-ergométeres bajnokság, 2009.02.14.

1973Tampere.pdf

Hungexpo Kupa IV. Kajak-ergométeres bajnokság, 2009.02.14.

ergometer_jegyzokonyv2009.pdf

Kajak-Kenu Fizikai Felmérő Bajnokság, Győr, 2009.02.07.

fizikai_teljes_jegyzokonyv_2009.pdf

Felnőtt és Ifjúsági Maraton Válogató, 2009.08.22-23.

tolna_maraton_valogato_2009_jegyz.pdf

Népszerűsitő Verseny, Lágymányos, Új-Buda Kupa Csapatverseny, 2009.09.12.

nepszerusito_jegyzokonyv_200909121.pdf

Dunaferr Kupa, 2009.09.19.

dunaferr_kupa_jegyzokonyv-2009szept19.pdf

Évadzáró Maraton Verseny, 2009.09.26.

evadzaromaraton_jegyz_konyv_20090926.pdf

Nagy Zoltán Emlékverseny, Kis-Regiós Diákolimpiák, 2009.09.20-21.

kistersegi_kajakkenu_do_2009_jegyzokonyv.pdf
nagyzoltan_emlekverseny_2009_jegyzokonyv.pdf

U23, Ifjúsági és Serdülő Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny, 2009.10.10-11.

2009_dunai_istvan_emlekverseny_teljes_jegyzokonyv.pdf
u23_2000m_eredmenyek.pdf

Graboplast Maraton Magyar Bajnokság, Felnőtt és Ifjúsági Maraton Válogató, 2009.05.22-24.

teljes_jegyzokonyv_maraton_2009.pdf

Tisza-Régió Diákolimpia, 2009.05.30-31.

tisza_regio_diakolimpia_jegyzokonyv.pdf
tisza_regio_diakolimpia_szabadidos_jegyzokonyv.pdf

Duna-Regió Diákolimpia, 2009.05.30-31.

duna_jegyz_2009.pdf
duna_szad_jegyz_2009.pdf

Budapest-Regió Diákolimpia, 2009.05.30-31.

eredmenyek_bpdiak_2009.pdf
eredmenyek_bpdiak_szabadido_2009.pdf

I. Ifjúsági Válogató, 2009.06.06-07.

jegyz_i_val_ifi_2009.pdf

HP Kupa, I. Felnőtt és II. Ifjúsági Válogató, 2009.06.19-21.

hp_kupa_jegyzokonyv_2009.pdf

Szabadföld Kupa, Országos Diákolimpia, Szabó Ferenc Emlékverseny, Ifjúsági K-4, C-4 Válogató, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság, 2009.06.26-28.

2009_diakolimpia_teljes_jegyzokonyv.pdf
orsz_diak_szabadido_jegyzokonyv_2009.pdf

T-Mobile II. Vízi Szabadidősport Fesztivál, Mesterek, Szabadidős és Egyetemi, Sárkányhajo Magyar Bajnokság, Eszkimó-Indán Játékok, 2009.07.04-05.

2009_masters_ob_teljes_jegyzokonyv.pdf
eszkimo_indian_2009_jegyz.pdf

Garantiqua – Hitelgarancia Kupa, II. Felnőtt és U23 Válogató, Felnőtt Magyar Bajnokság, 2009.07.10-12.

teljes_jegyz_garantiqa_2009.pdf

Vidék Bajnokság, 2009.07.17-19.

2009_videk_bajnoksag_teljes_jegyzokonyv.pdf

Budapest Bajnokság – Balatoni Kamill emlékverseny, 2009.07.18-19.

bpbajn_jegyz_2009.pdf

Simon-Fiala Emlékverseny, 2009.07.25-26.

simon_fiala_jegyz2009.pdf

Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny, EORV Válogató, 2009.07.31-08.02.

jegyzokonyv_gy_k_s_2009.pdf

U23 és Ifjúsági Magyar Bajnokság, 2009.08.08-09.

jegyzokonyv_ifi_u23_ob.pdf