Mégse

2010

Magyar Sárkányhajó Bajnokság, 2010.10.09.

sarkanyhajo_magyar_bajnoksag_es_szabadidos_kupa_eredmenyek.pdf

Újváros Kupa, Dunaújváros, 2010.10.09.

ujvaros_kupa_2010-10-09-jegyzokonyv.pdf

U23, Ifjúsági és Serdülő Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny, Sukoró, 2010.10.02-03.

jegyzokonyv_dunai_2010.pdf

Évadzáró Maraton Verseny, Budapest, 2010.09.25

evadzaromaraton_jkv_20100925.pdf

Lágymányos Új-Buda Kupa, 2010.09.18.

ujbuda_kupa-jegyzokonyv.pdf

Népszerűsítő Verseny – Tolna, 2010.09.11.

gyermekek_nepszerusito_versenyetolna-2010-jegyzokonyv.pdf

Népszerűsítő Verseny – Csepel, 2010.09.11.

nepszerusito_jkv_20100911.pdf

Felnőtt és Ifjúsági Maraton VB Válogató, Győr, 2010.09.04-05.

maraton_val_jegyzokonyv_2010.pdf

T-Mobile Bécs-Budapest Teljesítmény Túra, 2010.08.14-19.

bbkket2010_ic-1-2_eredmenyek.pdf
bbkket2010_ic-3-4_eredmenyek.pdf
bbkket2010_ic-7_eredmenyek.pdf
bbkket2010_k-1_eredmenyek.pdf
bbkket2010_kb_eredmenyek.pdf
bbkket2010_osszesitett_eredmenyek.pdf
bbkket2010_tek-1_eredmenyek.pdf
bbkket2010_tek-2_eredmenyek.pdf
bbkket2010_triplet_eredmenyek.pdf
bbkket2010_tuk-1_eredmenyek.pdf
bbkket2010_tuk-2_eredmenyek.pdf

U23 és Ifjúsági Magyar Bajnokság, Szolnok, 2010.08.07-08.

2010_u23_ifi_ob_teljes_jegyzokonyv.pdf

Egyetemi VB Válogató, Szolnok, 2010.08.06.

egyetemi_jegyzokonyv.pdf

Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny, EORV válogató, Sukoró, 2010.07.30-08.01.

eredmenyek_gyks_ob_2010.pdf

Felnőtt Magyar Bajnokság, II. Felnőtt Vb. Válogató, Szeged, 2010.07.23-25.

2010_fel_val_ob_jegyzokonyv.pdf

Kőrös Kupa, Sándor Tamás emlékverseny, Szarvas, 2010.07.17-18.

jegyzokonyv.doc

Mesterek, Szabadidős és Egyetemi Bajnokság, Sukoró, 2010.07.17-18.

2010_masters_bajnoksag_jegyzokonyv.pdf

Budapest Bajnokság, Balatoni Kamill emlékverseny, U-öböl, 2010.07.10-11.

2010_budapest_bajnoksag_jegyzokonyv.pdf

Vidék Bajnokság, U23 Válogató, Szolnok, 2010.07.09-11.

2010_videk_bajnoksag_u23_val_teljes_jegyzokonyv.pdf

MAKKE-MERKAPT Folyambajnokság, Csepel, 2010.07.04.

makke_folyamb_eredmenyek_100703.pdf

Simon Fiala Emlékverseny, Békésszentandrás, 2010.07.03-04.

simon_fiala_emlekverseny_jegyzokonyv_2010.pdf

Országos Diákolimpia, Szabó Ferenc Emlékverseny, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság, Sukoró, 2010.06.26-27.

orsz_diak_2010_500m_1000m_eredmenyek.pdf
orsz_diak_2010_hosszutav_eredmenyek.pdf
orsz_diak_2010_szabadido_eredmenyek.pdf
yog_valogato_jegyzokonyv.pdf

I. Felnőtt EB, VB, és II. Ifjúsági EB Válogató, Szeged, 2010.06.18-20.

2010_fel_ifi_val_jegyzokonyv.pdf

Eszkimó Indián Játékok, Sukoró, 2010.06.13.

eszkimo_2010_jegyzokonyv.pdf

I. Ifjúsági EB Válogató, Szolnok, 2010.06.05-06.

2010_ifi_eb_valogato_teljes_jegyzokonyv.pdf

Dunaferr Kupa, Dunaújváros, 2010.06.05.

dunaferr_kupa_jegyzokonyve_2010junius5.pdf

Maraton Magyar Bajnokság, Fadd, 2010.05.21-23.

eredmenyek_maraton_2010.pdf

Felnőtt és Ifjúsági Rangsoroló, Szolnok, 2010.05.14-16.

2010_felnott_ifi_rangsorolo_teljes_jegyzokonyv.pdf

Budapest Diákkupa, U-öböl, 2010.05.09.

bp_diak_kupa_jkv.pdf

Sárkányhajó Roadshow I. Regionális selejtező, Győr, 2010.05.08.

sarkanyhajo_gyor_jegyzokonyv.pdf

Évadnyitó Maraton, Tolna, 2010.05.02.

evadnyito_2010_jegyzokonyv.pdf

Hanzok Örs Emlékverseny és EDF-Démasz Kupa, Szeged, 2010.04.25.

hanzokjegyzokonyv10.pdf

Hidépítő Kupa – Öböl kör Bajnokság, Budapest, 2010.04.24.

hidepito-kupa_jegyzokonyv_2010.pdf

Kajak-Kenu Fizikai Felmérő Bajnokság, Győr, 2010.02.06.

jegyzokonyv_fizikai_2010.pdf