Archívum
2014

2014. Január

2014. Február

Baja — Medencés Sárkányhajó Verseny

  • Szervező: Rezét SE
  • Nevezési határidő: 2014. február 1.
Eredmények kategóriánként

2014. Április

Wildalpen — Rafting válogató

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Budapest — A-Híd Építő Kupa, Öbölkör Bajnokság

  • Szervező: Építők, KSI SE
  • Nevezési határidő: 2014. április 17.

Szeged — EDF Kupa, Hanzók Örs Emlékverseny

  • Szervező: EDF Démász Szeged
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.

2014. Május

Csepel — Évadnyitó Sárkányhajó Kupa, Vass István Emlékverseny

  • Szervező: Römi KKSK, Csepeli KKE
  • Nevezési határidő: 2014. április 17.
Versenykiírás

Milano — I. Gyorsasági Világkupa

  • Szervező: ICF
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.

Budapest — Budapest Diák Kupa

  • Szervező: BKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. április 25.
Műsor Jegyzőkönyv

Tolna — Évadnyitó Maraton

  • Szervező: TMKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.
Versenyműsor

Budapest — "Sulisárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság - ELMARAD

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.

Gyomaendrőd — "Sulisárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság - ELMARAD

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.

Kaposvár — Sárkányhajó Fieszta

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.

Holt-Tisza — Ifjúsági Rangsoroló

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. május 5.
Jegyzőkönyv

Csorba-tó — Évadnyitó Verseny

  • Szervező: BAZ Megye
  • Nevezési határidő: 2014. május 2.
Versenykiírás

Győr — Magyar Sárkányhajó Bajnokság I. forduló

  • Szervező: MKKSZ, GYVSE
  • Nevezési határidő: 2014. április 26.

Račice — II. Gyorsasági Világkupa

  • Szervező: ICF
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.

Győr — Graboplast Maraton Magyar Bajnokság

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. május 12.
Masters jegyzőkönyv

Rafting R6 Európa-bajnokság

  • Szervező: ECA
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Budapest — Nagy Sportágválasztó

  • Szervező: Merkapt
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Szeged — III. Gyorsasági és Parakenu Világkupa

  • Szervező: ICF
  • Nevezési határidő: 2014. május 6.
Eredmények

Sárospatak — "Sulisárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság - Óriás leszel nyílt napok

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.
Versenykiírás

Nagykanizsa — "Sulisárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Sukoró — Országos Diákolimpia, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. május 26.
Jegyzőkönyv Szabadidős jegyzőkönyv

Nagykanizsa — Magyar Sárkányhajó Bajnokság II. forduló

  • Szervező: MKKSZ, Kanizsa KKK
  • Nevezési határidő: 2014. május 17.
Jegyzőkönyv

2014. Június

Wien — Szlalom Európa-bajnokság

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Kecskemét — "Sulisárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Tiszaújváros — "Sulisárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság

  • Szervező: TKKSE
  • Nevezési határidő: 2014. május 23.

Szeged — I. Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Eb, Vb és I. Ifjúsági Eb, Vb, U21 Eb Válogató

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. június 2.
Jegyzőkönyv

Dunavarsány — "Sulisárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.

Bohinj — I. Maraton Világkupa

  • Szervező: ICF
  • Nevezési határidő: 2014. május 24.

Szanazug — XIII.Vízitúra Kupa II.forduló, Masters 5km verseny

  • Szervező: MKKSZ, GYVSE
  • Nevezési határidő: 2014. május 24.

Balatonudvari — III. Balaton Quadratlon World Cup - Surfski válogató

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.

Balatonudvari — IV. Balaton Duatlon

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.

Sukoró — YOG Válogatóverseny

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.
Jegyzőkönyv

I. Fertő Tavi Sárkányhajó Fesztivál

  • Szervező: Garabonciás DSE
  • Nevezési határidő: 2014. június 8.
Plakát Pályarajz

Baja — Magyar Sárkányhajó Bajnokság III. forduló

  • Szervező: MKKSZ, Bajai Vízisport Klub
  • Nevezési határidő: 2014. június 16.

Csákánydoroszló — XIII. Vizítúra Kupa III. forduló

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. június 7.

Szeged — II. Ifjúsági Vb és II. Parakenu Eb, Vb Válogató

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. június 16.
Jegyzőkönyv

Ingolstadt — Nemzetközi Dunatúra (TID)

  • Szervező: Nemzetközi Dunatúra SE
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.
Nevezési lap Ütemterv Kiírás

Freestyle World Cup Millau (FRA)

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.
Kiírás

Mantes-en-Yveliness — Ifjúsági és U23 Gyorsasági Európa-bajnokság

  • Szervező: ECA
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Szeged — II. Felnőtt és U23 Gyorsasági Vb. Válogató

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. június 23.
Jegyzőkönyv

Városliget — Mozgás Éjszakája

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Békésszentandrás — Simon Fiala Emlékverseny

  • Szervező: BSZHSE, BMKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. június 23.

Mosonmagyaróvár — VIII. Voluta Nemzetközi Vízi Karnevál Sárkányhajó Verseny

  • Szervező: Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület
  • Nevezési határidő: 2014. június 18.
Nevezési lap Versenykiírás

Tokaj — Sárkányhajó Fieszta

  • Szervező: Tokaji VSE
  • Nevezési határidő: 2014. június 23.
Plakát Kiírás

ICF Freestyle World Cup - Salt (ESP)

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.
Kiírás

2014. Július

Sukoró — Vidék Bajnokság

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. június 30.
Jegyzőkönyv

Budapest — Budapest Bajnokság

  • Szervező: BKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. június 30.
Jegyzőkönyv

Szigetszentmiklós — XIII. Vizítúra Kupa IV. forduló

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. június 21.
Eredmények

Szeged — Magyar Sárkányhajó Bajnokság IV. forduló, Vb válogató

  • Szervező: MKKSZ, EDF Démász Szeged
  • Nevezési határidő: 2014. június 30.

Freestyle World Cup Sort (ESP)

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.
Kiírás

Brandenburg — Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Európa-bajnokság

  • Szervező: ECA
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Szarvas — Körös-Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny

  • Szervező: Szarvasi Kajak-Kenu Klub
  • Nevezési határidő: 2014. július 7.
Jegyzőkönyv

Szolnok — Masters Magyar Bajnokság

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. július 7.
Jegyzőkönyv

Hajdúnánás — II. Hajdúnánási Vízválasztó Hétvége

  • Szervező: HDDSE
  • Nevezési határidő: 2014. július 10.
Jegyzőkönyv

Pozsony — Rafting R4 Európa-bajnokság

  • Szervező: ECA
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Szeged — ICF Ifjúsági és U23 Gyorsasági Kajak-Kenu Világbajnokság

  • Szervező: ICF
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Kiskunlacháza — XIII. Vízitúra Kupa V. forduló

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. július 5.
Kiírás

Tihany — III. Tihany Kupa

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Sukoró — Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. július 21.
Jegyzőkönyv

Dunaújváros — Magyar Sárkányhajó Bajnokság V. forduló

  • Szervező: MKKSZ, DVSC
  • Nevezési határidő: 2014. július 21.
Jegyzőkönyv

Trasona — II. Maraton Világkupa

  • Szervező: ICF
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.

2014. Augusztus

Szolnok — Ifjúsági és U23 Gyorsasági Magyar Bajnokság

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. július 28.
Műsor Jegyzőkönyv

Moszkva — Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Világbajnokság

  • Szervező: ICF
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Kecskemét — Magyar Sárkányhajó Bajnokság VI. forduló

  • Szervező: MKKSZ, Kecskeméti VK
  • Nevezési határidő: 2014. augusztus 4.
Jegyzőkönyv

Polgár — IV. Polgári Sárkányhajó Fesztivált

  • Szervező: TKKSE, HDDSE
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Minszk — Egyetemi és Főiskolai Világbajnokság

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.

Fadd-Dombori — Sárkányhajó Edzőtábor

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.

Ocean Racing European Championship

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Szolnok — Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Magyar Bajnokság

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. augusztus 11.
Jegyzőkönyv

Tokaj — XIII. Vízitúra Kupa VI. forduló

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. augusztus 2.

Gyomaendrőd — Viharsarok Kupa

  • Szervező: Körös Kajak
  • Nevezési határidő: 2014. augusztus 19.
Jegyzőkönyv

Nanjing — Ifjúsági Olimpiai Játékok

  • Szervező: IOC
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Balatonudvari — VII. Balaton Maraton

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.

Tokaj — Tokaji összetett Folyambajnokság - ELMARAD

  • Szervező: BAZ Megye
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Nagymaros — Dunakanyar Kupa

  • Szervező: Nagymaros SE
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Balatonudvari — II. Sprint Quadratlon World Cup

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.

Győr — Felnőtt, U23 és Ifjúsági Maraton Válogatóverseny

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. augusztus 25.

Békésszentandrás — Békés-Csaba Sárkányhajó Verseny

  • Szervező: Békési KKE, Békés és Békéscsaba Városok Önkormányzata
  • Nevezési határidő: 2014. augusztus 21.
Kiírás

2014. Szeptember

Kaposvár-Toponár — Vígh Sándor Emlékverseny, Kajak Duatlon

  • Szervező: Kaposvári Vízügy SE.
  • Nevezési határidő: 2014. szeptember 3.
Műsor

Dunakiliti — XIII. Vízitúra Kupa VII. forduló

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. augusztus 4.
Felhívás

Sukoró — III. Velence Duatlon

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.

Diósgyőr — Diósgyőr-Kupa

  • Szervező: DKSC
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.
Jegyzőkönyv

Miskolc — Borsod Megye Bajnoksága

  • Szervező: BAZ Megye
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Békés — Kikötő Kupa, Békési kajak - kenu duatlon

  • Szervező: Békési KKC, Békési Kishajókikötő
  • Nevezési határidő: 2014. szeptember 1.
Kiírás

Sukoró — I. Sprint Kajak Triatlon

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.

Tiszaújváros — "Sulisárkányok" Nyílt Területi Iskolai Sárkányhajó Bajnokság

  • Szervező: TKKSE
  • Nevezési határidő: 2014. augusztus 29.

Piestany — Olimpiai Reménységek Versenye

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Ottensheim — ICF Masters Verseny

  • Szervező: ICF
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.

Gyula — VII. Békés-Csaba-Gyula Indiánkenu túlélő verseny

  • Szervező: Zerge Túrasport Egyesület
  • Nevezési határidő: 2014. szeptember 8.
Kiírás Plakát

Sukoró — II. Sárkányhajó Magyar Nagydíj

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. szeptember 5.
Jegyzőkönyv

Oroszlány — Kajakpóló Magyar Bajnokság

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Budapest — Nagy Sportágválasztó

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Miskolc — Miskolc Városi Bajnokság

  • Szervező: BAZ Megye
  • Nevezési határidő: 2014. szeptember 12.
Jegyzőkönyv

Dunaújváros — Dunaferr Kupa

  • Szervező: Dunaferr SE
  • Nevezési határidő: 2014. szeptember 12.
Jegyzőkönyv

Budapest — Újbuda-Lágymányos Kupa

  • Szervező: Lágymányosi Spari
  • Nevezési határidő: 2014. szeptember 15.
Jegyzőkönyv

Tiszaújváros — III. "Sprint-Aréna" Utánpótlás Sprint Verseny

  • Szervező: TKKSE
  • Nevezési határidő: 2014. szeptember 19.
Versenyszámok Tájékoztató

Thury-Harcourt — Kajakpóló Világbajnokság

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Oklahoma City — Maraton Világbajnokság

  • Szervező: ICF
  • Nevezési határidő: Dátum nincs megadva.

Szolnok — Nagy Zoltán Emlékverseny

  • Szervező: Szolnoki Nonprofit Kft.
  • Nevezési határidő: 2014. szeptember 19.
Jegyzőkönyv

2014. Október

Losinje — Surfski Magyar Amatőr Bajnokság

  • Szervező: -
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.

Sukoró — Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny

  • Szervező: MKKSZ, VVSI
  • Nevezési határidő: 2014. szeptember 29.
Jegyzőkönyv MK1 0.kcs jegyzőkönyv

Budapest — Népszerűsítő Maraton

  • Szervező: BKKSZ, UTE
  • Nevezési határidő: 2014. október 3.

Hajdúnánás — II. Évadzáró Bocskai Kupa

  • Szervező: HDDSE
  • Nevezési határidő: 2014. január 1.
Kiírás

Tolna — Népszerűsítő Maraton

  • Szervező: TMKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. október 4.
Jegyzőkönyv

2014. November

Szokolya — Nagy Hideg-hegy futás

  • Szervező: MKKSZ
  • Nevezési határidő: 2014. november 3.
Kiírás Regisztrációs lap