27
Eseménynaptár
Április
27
Kökény Roland Regionális Akadémia kölyök kajak vizi felmérő
27
Csay Renáta Regionális Akadémia kölyök kajak vizi felmérő
27
A-Híd Kupa, Öbölkör Bajnokság
28
Békési Teljesítmény Kör
28
Országos Regionális Akadémia Kölyök Kenu Vízi Felmérő
28
Évadnyitó Maraton, Vígh Sándor Emlékverseny
30
I. Felnőtt Kajak-Kenu, U23 Kenu Válogató és Ifjúsági Tájékoztató Verseny
Május
4
Regionális Évadnyitó Bajnokság
4
Gyulay Zsolt Regionális Akadémia kölyök kajak vizi felmérő
8
ICF Európai Olimpiai Pótkvalifikációs Verseny
10
I. ICF Gyorsasági Világkupa és Para Kajak-Kenu Világbajnokság
11
VI. Örökmozgó Kupa
15
ECA Slalom Európa-bajnokság
17
Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokság
18
Graboplast Masters és Para Kajak-Kenu Maraton Magyar Bajnokság
24
II. ICF Gyorsasági Világkupa
25
I. Ifjúsági Válogató Verseny
25
Sárkányhajó Magyar Bajnokság I. forduló
Június
1
Hazai Vizeken - Dunakeszi Futam
1
Körös Kupa, Sándor Tamás Emlékverseny
5
II. Felnőtt, U23, Para Kajak-Kenu és SUP Válogató Verseny
8
Vajda Attila Regionális Akadémiai Kupa (kajak) / Vajda A. és Kökény R. Reg. Akadémiai Kupa (kenu)
8
Csay Renáta Regionális Akadémiai Kupa (kajak) / Csay R.- és Kammerer Z. Reg. Akadémiai Kupa (kenu)
8
Gyulay Zsolt Regionális Akadémiai Kupa (kajak) / Gyulay Zs. és Wichmann T. Akadémiai Kupa (kenu)
9
Wichmann Tamás Regionális Akadémia Kupa (kajak)
9
Kammerer Zoltán Regionális Akadémiai Kupa (kajak)
9
Kökény Roland Regionális Akadémiai Kupa (kajak)
12
ECA Felnőtt Gyorsasági, Para Kajak-Kenu és SUP Európa-bajnokság
21
II. Ifjúsági és U23 Válogató Verseny
22
Csay Renáta Regionális Akadémiai Eszkimó-Indián Játékok (kajak)
22
Kökény Roland Regionális Akadémiai Eszkimó-Indián Játékok (kajak)
22
Wichmann Tamás Regionális Akadémiai Eszkimó-Indián Játékok (kajak)
22
Gyulay Zsolt Regionális Akadémiai Eszkimó-Indián Játékok (kajak) és WTRA-GYZSRA (kenu)
22
Kammerer Zoltán Regionális Akadémiai Eszkimó-Indián Játékok (kajak) és CSRRA-KZRA (kenu)
22
Vajda Attila Regionális Akadémiai Eszkimó-Indián Játékok (kajak) és VARA-KRRA (kenu)
27
ECA Gyorsasági Ifjúsági és U23 Európa-bajnokság
28
Magyar Kupa Döntő
30
Sárkányhajó Magyar Bajnokság II. forduló
Július
2
Felnőtt, U23 és Ifjúsági Maraton Válogató
6
Hazai Vizeken - Sándor Tamás Emléktúra
11
Budapest, Pest Vármegye Bajnokság
11
Vidék Bajnokság
13
ICF Masters Világbajnokság
14
V. Siófoki SUP Kupa
17
ICF Ifjúsági és U23-as Világbajnokság
20
Budapest Bajnokság, Balatoni Kamill Emlékverseny
20
Masters Magyar Bajnokság, Balogh Anikó Emlékverseny
20
Simon Fiala Emlékverseny
22
ECA Masters Maraton Európa-bajnokság
25
Serdülő, Ifjúsági, U23-as Magyar Bajnokság és Para Kajak-Kenu formaellenőrző
25
ECA Maraton Európa-bajnokság
27
Hervis Balaton-Átevezés
Augusztus
2
Gyermek, Kölyök, SUP, Kajakpóló Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny
6
Nyári Olimpiai Játékok - Párizs, Gyorsasági Kajak-Kenu versenyszámok
14
Ma Santé & Beauté Clinique Felnőtt Magyar Bajnokság, nem olimpiai versenyszámok válogatója
15
ECA U23 és Ifjúsági Szlalom Európa-bajnokság
22
ICF Felnőtt Gyorsasági nem olimpiai számos Világbajnokság
24
VIII. Nőtincsi Kajak-Kenu Kupa, Wichmann Tamás Emlékverseny
25
Sárkányhajó Magyar Bajnokság III. forduló
31
Göd Kupa
Szeptember
6
Paralimpiai Játékok - Párizs
13
III. Wichmann Tamás Nemzetközi Regatta
14
Borsod Megye Bajnokság - Veréb Krisztián Emlékverseny
19
Olimpiai Reménységek Versenye - ORV
19
ICF Maraton Világbajnokság
21
Hazai Vizeken - Balatonfüred-Tihany Beevezés
21
Nagy Zoltán Emlékverseny
21
MVM Kupa Hanzók Örs Emlékverseny
28
Kammerer Kupa
28
II. Hírös Kupa
28