Naptár

Letöltés
  • Héraklész Fizikai Felmérő - Győr
    február 11.
  • Héraklész Fizikai Felmérő - Paks
    február 11.
  • Héraklész Fizikai Felmérő - Tiszaújváros
    február 11.
  • VI. Aquaworld Ergométeres -és Medencés Sárkányhajó Kupa
    február 4.
  • Nagy Hideg-hegy futás
    november 5.
  • Rafting Világbajnokság
    november 1 — 5.
  • Kolonics György Emlékfutás
    október 23.
  • Népszerűsítő Maraton Verseny
    október 8.
  • Népszerűsítő Verseny
    október 8.
  • Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny
    október 1 — 2.
  • Nagy Zoltán Emlékverseny
    szeptember 25.
  • Egyetemi és Főiskolai Világbajnokság
    szeptember 24 — 25.
  • Olimpiai Reménységek Versenye - ORV
    szeptember 23 — 25.
  • Sárkányhajó Magyar Nagydíj és Sulisárkányok döntő
    szeptember 17 — 18.
  • Diósgyőr-Kupa
    szeptember 17.
  • Miskolc Városi Bajnokság
    szeptember 17.
  • Újbuda-Lágymányos Kupa
    szeptember 17.
  • Dunaferr Kupa
    szeptember 17 — 18.
  • MARATON VILÁGBAJNOKSÁG
    szeptember 16 — 18.
  • Paralimpia
    szeptember 14 — 15.
  • Őszi Ászok Kupa
    szeptember 11.
  • Budapest - Vidék Serdülő Válogatott Verseny
    szeptember 10.
  • Kanizsa-Kupa
    szeptember 10 — 11.
  • 28th Danube Canoe and Rowing Marathon
    szeptember 10.
  • 28th Danube Canoe and Rowing Marathon
    szeptember 10.
  • Szlalom Világkupa
    szeptember 9 — 11.
  • SÁRKÁNYHAJÓ VILÁGBAJNOKSÁG
    szeptember 8 — 11.
  • Vizitúra Kupa (Dunakiliti)
    szeptember 3.
  • Szlalom Világkupa
    szeptember 2 — 4.
  • Évadnyitó Verseny
    április 22.
  • Szentendrei-sziget Kerülő Verseny
    április 22.
  • A-Híd Építő Kupa, Öbölkör Bajnokság
    április 29.
  • Évadnyitó Maraton
    április 29.
  • Vass István Masters Kenu és Römi évadnyitó sárkányhajó maraton
    május 1.
  • Győri Sárkányhajó Roadshow, Évadniyitó 2000 méteres Verseny
    május 6.
  • Vizitúra Kupa 1 forduló - Olimpiai ötpróba
    május 6.
  • Ifjúsági Rangsoroló
    május 12 — 14.
  • Sárkányhajó EB válogató és Magyar Sárkányhajó Bajn. I. forduló
    május 13 — 14.
  • Graboplast Maraton Magyar Bajnokság
    május 19 — 21.
  • I. Gyorsasági Világkupa
    május 19 — 21.
  • Masters és Parakenu Maraton Magyar Bajnokság
    május 20 — 21.
  • Hídépítők Napja -Vízi felvonulás
    május 20.
  • Rafting Európa bajnokság
    május 22 — 28.
  • II. Gyorsasági Világkupa
    május 26 — 28.
  • Ifjúsági és U23 Nemzetközi Verseny
    május 26 — 28.
  • Sportágválasztó
    május 26 — 27.
  • Maraton Világkupa
    május 27 — 28.
  • Zsongó Lilafüred
    május 27.
  • Vízitúra Kupa 2. forduló
    május 27.
  • Borsod Megye Bajnokság
    május 28.
  • Felnőtt Szlalom Európa-bajnokság
    június 1 — 4.
  • III. Gyorsasági Világkupa
    június 2 — 4.
  • Sulisárkány
    június 2.
  • Régiós Diákolimpia - Szolnok
    június 3 — 4.
  • Régiós Diákolimpia - Sukoró
    június 3 — 4.
  • Régiós Diákolimpia - Budapest
    június 3 — 4.
  • Sárkányhajó Roadshow - Nagykanizsa
    június 3.
  • ICF Női Kenu Világkupa
    június 8 — 11.
  • I. Ifjúsági és U21 Válogatóverseny
    június 9 — 11.
  • Vízitúra Kupa 3. forduló - Olimpiai ötpróba
    június 10.
  • I. Felnőtt VB.; I. Parakenu és U23 Vb. Válogatóverseny
    június 16 — 18.
  • I. Szlalom Világkupa
    június 16 — 18.
  • Simon Fiala Emlékverseny
    június 17 — 18.
  • Magyar Sárkányhajó Bajnokság II. forduló
    június 17.
  • IFJÚSÁGI és U23 GYORSASÁGI EURÓPA-BAJNOKSÁG
    június 22 — 25.
  • II. Szlalom Világkupa
    június 23 — 25.
  • Országos Diákolimpia, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság
    június 23 — 25.
  • Nyékládháza Kupa
    június 24.
  • Sárkányhajó Roadshow - Balatonfüred
    június 24.

@kajakkenusport